Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T17:46:28+01:00
Cześć nazywa się Tomek i chciałabym się z tobą zaprzyjaźnić.Jeszcze mnie nie znasz ale za niedługo to się zmieni. Mam (tutaj wpisz ile masz lat) i pochodzę z (wpisz miejscowość).Chciałbym cię zachęcić do odwiedzenia naszego kraju a szczególnie do Gdańska, Krakowa, Wieliczki i Warszawy. Teraz opowiem Ci o tych miejscach. Gdańsk to miejscowość nad Morzem Bałtyckim.Jest tam pięknie.Można zwiedzić Molo, Okoliczne miejsca jak: Gdynia lub Sopot.
Kraków to jedno z ciekawszych miejsc które musisz zobaczyć.Powstało ta dużo atrakcji i ciekawych obiektów do zwiedzenia,np. Smok który zionie ogniem.
Wieliczka to przede wszystkim kopalnia soli. Wydobywa się tam dorodną sól. Górnicy bardzo dokładnie wszystko Ci opowiedzą i wyjaśnią. I na koniec Warszawa.
Warszawa to bardzo duża okolica. Możesz tam odwiedzić dosłownie wszystko np. kino,teatr sklepy różnego rodzaju, muzea i wiele wiele innych rzeczy.To jeszcze nie wszystkie ciekawe miejsca,jest ich naprawdę dużo. Polecam Polskę jak najbardziej.Do zobaczenia!
(tu swoje imię)
5 4 5