Odpowiedzi

2010-02-14T17:51:26+01:00
Ta dziewczynka nazywa się Kamila. Chodzi z Jasiem do tej samej klasy.Ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasno-brązową cerę. Bardzo dobrze się uczy i jest sprawna fizycznie. W przyszłości chciałaby zostać siatkarką. Ma na sobie koszulkę z krótkim rękawkiem, i czarną tunikę w serduszka. Rybaczki ma dżinsowe. Buty bardzo eleganckie.
2 2 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T18:34:45+01:00
Ania- bo tak nazywała się koleżanka, z którą Jaś siedział w ławce miała 14 lat- czyli była w wieku Jasia. razem z nim chodziła do pierwszej klasy gimnazjum. Uczyła się dobrze, miała same piątki i szóstki. Mieszkała w starej kamienicy na Kazimierzu, w Krakowie. Miała dwójkę rodzeństwa- brata i siostrę o dwa lata starszych od niej.
Ania była bardzo ładną dziewczyną. Była średniego wzrostu około 165, była szczupła, wysportowana i zgrabna. Miała długie blond włosy, sięgające aż do pasa i jasną cerę. Jasiowi jednak najbardziej podobały się w niej duże, zielone i błyszczące oczy z ciemną oprawą i zniewalająco długimi rzęsami. Podobno przez oczy widać duszę człowieka- tak było w przypadku Ani, wystarczyło popatrzeć w nie chwilę i wiedziało się o niej tak wiele...
Ania ubierała się kolorowo. Zazwyczaj miała na sobie dżinsy i t-shirt. Kolekcjonowała trampki, miała ich około 15 par, każde w innym stylu. O tym jaką parę założy w konkretny dzień decydował jej humor. Buty więc informowały wszestkich naokoło o jej nastroju, zanim zdążyli popatrzeć w oczy.
Ania uwielbiała zwierzęta, marzyła o tym by zostać weterynarzem. Interesowała sięteż sztuką, kulturą i językiem japońskim. Była wierną czytelniczką Mangi i wielbicielką Anime.
Ania była delikatna i wrażliwa, łatwo było ją czymś zranić. Łatwo się zakochiwała, a gdy już to sie stało, poświęcała sie temu uczucui bez opamiętania. Ze względu na jej urok osobisty, koleżeńskość oraz to, że świetnie się z nią rozmawiało, miała wielu znajomych oraz wielu adoratorów- w tym Jasia, mimo, że chłopak nie przyznał się do tego, a Ania niczego się nie domyślała. Miała dobre serce, była empatyczna. Świadczy o tym chociażby fakt, że przygarnęła 2 psy ze schroniska, które miały zostać uśpione. Angażowała się w wiele akcji charytatywnych, kilkakrotnie była na happeningach np. "Zerwijmy Łańcuchy", była wolontariuszką WOŚP. Była osobą kulturalną, zawsze wiedziała jak powinno się zachować. Nie przeklinała.
Gdyby podsumować postać Ani jednym zdaniem mogłoby ono brzmieć "Ania była ideałem dziewczyny, osobą, którą warto znać i nie sposób nie polubić...".
7 4 7