Odpowiedzi

2010-02-14T17:56:03+01:00
Nasza szkoła dzieli się na gimnazjum i podstawową. Łącznie liczy 700 uczniów. Budynek jest duży i nowoczesny, co roku przeprowadzane są nowe remonty. Dyrekcji zależy na tym by uczniowie dobrze się w niej czuli i nic nie stało na przeszkodzie by mogli się uczyć. Każda sala ma komputer z szybkim dostępem do internetu. Są także 3 sale komputerowe z nowoczesną technologią. Uczniowie mają możliwość zostania 2 godziny po szkole i użycia komputera, zarówno w celach edukacyjnych jak i rozrywkowych.
Nauczyciele są wybierani tak by uczniowie im ufali i szanowali. Każdy z nich jest pasjonatem swojego przedmiotu i kocha uczyć. Ma rodzinę i dzieci. Ich wykształcenie jest wciąż rozszerzane dzięki kursom.
Wielu uczniów osiąga bardzo wysokie noty w sporcie i nauce. Szkoła przyznaje dodatkowe stypendia- nagrody. Uczniowie słabsi i lepsi są równo traktowani. Nikt nie ma tu luzów i nie jest wywyższany z powodu wygrania olimpiady.
Szkoła ma koneksje z zagranicznymi szkoła, gdzie uczniowie mogą trenować np. język za połowę ceny.
Myślę, że warto. Placówka istnieje od wielu lat i cały czas zbiera laury.
2010-02-14T17:57:56+01:00
Szkoła to miejsce nauki czy nie tylko?
-przemoc w szkole

Nie jeden raz byłeś świadkiemszarpaniy czy przepychanki?to wszkole mósi byc bez tego by nie było szkoły ale to co ja widziałam na własne oczy było oszałamiajace!!!!
Na korytarzu 2-ka chłopców zaczeło się kłócić bez powodu,była to doś ostra walka. Ich szarpanina zblirzyła sie do schodów i......spadli....
jeden zlamal ręke a a dre€gi powarzniej bo złamal rzebro oboje sa w szpitalu drugi chło9piec nie wiadomo czy bedzie chodził.i co dalej?
nie wiadomo kto zaczoł bo zaden sie nie przyznaje.rodzice kłócą sie o odszkodowanie nauczyciel dyrzórujacy trafił do sądu nie wiadomo jak to sie skonczy!!!
czyja to wina?
-sprawa wymaga wyjasnienia...