Napisz toast za koleżanki 18 urodziny, w którym będziesz ją wielbić, wychwalać itp. Na wstępie ma być takie wprowadzenie ogólne do wszystkich np, Drogie koleżanki i koledzy, zebraliśmy się tu aby..., później ma być do niej no i zakończenie jeszcze.
Cechy koleżanki: sympatyczna, koleżeńska, ciepła, pomocna(pomoże w każdej sytuacji), miła, czasami leniwa, skromna, szczera, taktowna, cierpliwa, czasami grzeczna, rozsądna, w miarę systematyczna z lekcjami itp. no ogólnie same zalety, no i te cechy trzeba poprzeć czymś ale to można wymyślić byle co, ale żeby było sensowne. Praca tak na 1strone od zeszytu. DAJE NAJ JAK BĘDZIE TA STRONA I JAK BĘDZIE CIEKAWIE.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-14T19:52:30+01:00
Drodzy koledzy i koleżanki, zebraliśmy się tu by uczcić 18 urodziny naszej koleżanki Oli. Wypijmy teraz toast na cześć naszej koleżanki która jest najwspanialszą kumpelą. Jest także niesamowitą dziewczyną, która dzięki swojej nauce i pracy zasługuje na takie określenia. Dzięki Oli w naszej szkole możemy podziwiać piękną galerię prac, która powstała dzięki Oli. Jako że jest ona dzisiejszą solenizantką podziękujmy jej za pomoc jaką od niej dostajemy i za to że zawsze możemy na nią liczyć. Ola jest wspaniałą uczennicą, córką, przyjaciółką, pomimo tego, że tak jak każdy ma swoje wady to jej zalety takie jak punktualność, cierpliwość, skromność, taktowność sprawiają, że o nich zapominamy.
Składając Oli najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń a także zdobycia zamierzonego celu wypijmy toast! STO LAT!

Sama pisałam ;)
Liczę na naj ;)
4 4 4