Odpowiedzi

2010-02-14T19:45:42+01:00
Moim marzeniem jest by móc udać się w podróż do kosmosu. Chciałabym móc zwiedzić wszystkie planety i zobaczyć jak wygląda tam życie może ktoś tam mieszka? Chciałabym dotrzeć również do Słońca i przekonać się czy naprawdę jest takie gorące. W kosmosie wśród gwiazd mogłabym bujać w kombinezonie i podziwiać piękno otaczającej mnie przestrzeni. Poczuć się jak wolny ptak i lecieć tam gdzie się da, obserwować Ziemię z góry. Taka wycieczka na pewno byłaby dla mnie nie lada przeżyciem, którego na pewno nie da się zapomnieć. Taka wycieczka moich marzeń.
9 4 9
2010-02-14T19:51:14+01:00
Od zawsze marzyłem o podróży w Kosmos. Pewnego pięknego dnia moje marzenie się spełniło...
Mój kolega znalazł w Internecie konkurs naukowy, w którym główną nagrodą był lot rakietą kosmiczną. Postanowiłem spróbować swoich sił i zapisałem się. I etap odbył się online. Ku mojemu zaskoczeniu dostałem się. Na etap II musiałem pojechać do Warszawy. I tu znowu niespodzianka- zdobyłem maksymalną ilość punktów! Został mi tylko ostatni etap. Pytania były trudne, ale godziny uczenia się przyniosły efekt, gdyż wygrałem cały konkurs! Pozostał mi trening kosmiczny, ale że jestem dość wysportowany, poszło mi jak z płatka.
Znalazłem się tuż przy ogromnej rakiecie. Nie wierzyłem własnym oczom. Mili panowie astronauci pomogli mi wejść do rakiety i przypięli mnie pasem. Zaczęło się odliczanie. 3,2,1... start! wystrzeliliśmy do góry. Bardzo się bałem. Podróż polegała na zwiedzeniu i Marsa. Myślałem, że nie wytrzymam, ale nagle straciłem grawitację i latałem! Było fantastycznie!
Niedługo po tym dolecieliśmy na Marsa. Musiałem włożyć specjalny kombinezon. Wysiadłem z rakiety i rozejrzałem się. Byłem na Marsie. Wszędzie piasek był czerwony. Chciałem zostać tam dłużej i poszukać Kosmitów, ale musieliśmy wracać na Ziemię.
Po powrocie nie mogłem uwierzyć, że byłem na obcej Planecie. To było niezapomniane i niezwykłe przeżycie.
5 3 5
2010-02-14T20:18:49+01:00
Najbardziej chciałbym poleciec w kosmos zwiedzic wszytkie planety , zobaczyc droge mleczna, zatrzymac się na księżycu ogladac asteroidy , komety tak zwaną gwiazde która ma warkocz z tyły. Kosmos to moja pasja bardzo chciałbym zrobic pare zdjec. Najbardziej w kosmosie chciałbym obejrzec Zemie jak wyglada od strony kosmosu.
4 3 4