Przeprowadziłam się do innej miejscowości. Jest mi tu ... . Napisz opis uczuć wewnętrznych.
Wypracowanie na ok. ¾ lub jedną stronę z zeszytu .BARDZO WAŻNE: opowiadanie ma być wysłane jako wiadomość prywatna do mnie! Oczywiście wpiszcie coś tam w odp. na zadanie np. (: (żeby dostać punkty), ale zadanie ma być przesłane wiadomością, bo chcę uniknąć tego, że ktoś jeszcze będzie miał taką pracę w klasie jak ja. Wiecie o co chodzi :D.
Za wysilenie się otrzymacie "najlepsze".
Liczę na Was i pozdrawiam
proszę o czas! szyyyyyybciej!


2

Odpowiedzi

2010-02-14T20:23:12+01:00
Przeprowadziłam się do innej miejscowości. Jest mi tu wspaniale aczkolwiek tęsknie za starymi przyjaciółkami których tak dawno nie widziałam i bardzo chciałabym się z nimi spotkać i pogadać. Jestem w nowej szkole i trudno było mi się przyzwyczaić do nowego towarzystwa, nauczycieli a przede wszystkim do szkoły. Już zaprzyjaźniłam się ze wszystkimi. Moją najlepszą przyjaciółką jest Natalia (czy jakie tam chcesz imię). Codziennie chodzimy na lody i rozmawiamy o chłopakach. Jest cudowna chociaż nigdy nie zapominam o starych przyjaciółkach. W starym mieście nie miałam tak świetnych warunków do życia. W końcu mam własny pokój. Jest pomalowany w mój ulubiony kolor- purpurowy. Z resztą wszystko jest tam purpurowe: łóżko, firanki, dywan :). Moi rodzice znaleźli lepszą prace dzięki temu mogę wyjechać na moje wymarzone wakacje- do Paryża gdzie jadę tam przede wszystkim do Disneylandu. Już się nie mogę doczekać! Po prostu jestem szczęśliwa. :))

mam nadzieje że choć trochę pomogłam i oczekuje że dostane najlepszą odpowiedź. Przynajmniej dałam ci wskazówki. Achh.. ale się rozmarzyłam. Pozdrawiam!
4 5 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T20:53:34+01:00
Przeprowadziłam się do innej miejscowości. Jest mi tu dobrze jak narazie. Zobaczymy co będzie jak pójdę od września do szkoły. Myślę że nic się nie zmieni, że dalej będę tu szczęśliwa...
...Może kiedyś ta sytuacja się zmieni choć w to wątpię. Chodzimy do szkoły już 3 miesiąc a tu coraz gorzej. Ale skończmy o szkole czuję się osamotniona i zostawiona na pastwę losu... jest jedna dziewczynka obie mamy 13 lat i chodzimy do tej samej klasy. Ona też się tu poprowadziła, ale jej tu ie dokuczają bo ma starszego brata. Lecz nawet ona się odemnię odwraca bo wszyscy jej grożą...
P.S całość u karola2904 bo prosiła by nie wstawiać całego che nie chce spamu.
2 4 2