Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T20:03:20+01:00
Droga Asiu ! <data, miasto>

Cześć! Jak się masz? Bo ja bardzo dobrze.W ostatnim liście pytałaś się mnie jaką książkę teraz czytam.Jej tytuł to "Akademia Pana Kleksa" napisana przez Jana Brzechwę.Kiedy zaczęłam czytać to od razu mi się ta lektura spodobała,
ponieważ występują w niej fantastyczne przedmioty i postacie.
Lubię tą książkę, bo jest ciekawe, jest wiele przygód dzieci i Pana Kleksa. Najfajniejsze dla dzieci z tej książki było to kiedy dostawali od p. Kleksa piegi, był to dla nich zaszczyt zresztą też bym chciała taki zaszczyt.
Mam nadzieje, że przeczytasz tą książkę bo warto,Z całego serca polecam ci ją, gdyż to bardzo przyjemna i ciekawa opowieść .Ale więcej Ci nie opowiem sama przeczytaj o ich przygodach.
Serdecznie pozdrawiam!

<twoje imię >
2010-02-14T20:06:36+01:00
Miejscowość, dn. ... 2010 r.

Droga Kasiu!
U mnie wszystko w porządku. A co słychać u Ciebie? Prosiłaś abym poleciła Ci jakąś ciekawą książkę do przeczytania, a więc znalazłam coś wartego uwagi. Książka ta jest pt. "Akademia Pana Kleksa". Jest ona bardzo ciekawa oraz pełna humoru. Zdradzę Ci rąbek tajemnicy. Książka jest pełna barwnych postaci oraz fantastyki. Tak jak lubisz! Moim zdaniem pasuje do Ciebie.

Pozdrawiam,
Twoje imie
2010-02-14T20:07:43+01:00
Gdańsk, 14.02.2010
Witaj Asiu!

Co u Ciebie słychać ? Ja ostatnio skończyłam książkę Akademia Pana Kleksa. Jest świetna. Może ją czytać osoba w każdym wieku i jestem pewna, że będzie się jej podobało. Polecam ją Tobie i twoim przyjaciołom. Naprawdę warto ją przeczytać i zobaczyć, że szkolne lektury wcale nie są nudne.

Pozdrawiam, Nikola.