DAJE NAJJJJ..
napisz opowiadanie o jednej ze swoich przygód zimowych opowiadanie musi skladac sie :

- wstęp(o czym piszemy i dlaczego)
-rozwiniecie(rozwijamy swoją przygode)
-zakonczenie(czy nam sie podobalo)

oczywiscie 3 akapity
maksimum 1.5 w zeszycie

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T20:09:27+01:00
(akapit)W tą zimę na ferie pojechałem z rodziną do Zakopanego na tydzień. Pierwsze cztery dni przebiegły bardzo szybko i ciekawie. Uczyłem się jeździć na nartach i dość dobrze mi to wychodziło. W piąty dzień moja rodzina pojechała basen, a ja z faktu iż nie lubię pływać zostałem w domu.
(akapit)Rodziny miało nie być cały dzień. Ponieważ ja się nie lubię się nudzić postanowiłem, że pójdę na narty. Wziąłem narty i pieniądze i powędrowałem na stok. Kiedy kupiłem już sobie karnet na wyciąg i wyjechałem zacząłem zjeżdżać, a że nie umiałem jeszcze tak bardzo dobrze jeździć przewróciłem się i nie mogłem się ruszyć. To było straszne. Byłem tam kompletnie sam, a nikt nie kwapił się mi pomóc. Rozpłakałem się i dopiero wtedy ktoś do mnie podjechał i mi pomógł zjechać na dół.Okazało się, że złamałem sobie nogę.
(akapit) Rodzice mieli kłopoty bo nie wolno samemu dziecku być na stoku. Teraz mam nauczkę by zawsze pytać się o wszystko rodziców i nie decydować sam za siebie bo to może mieć tragiczne skutki.
2 4 2