Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T20:43:48+01:00
Warszawa, 14 lutego 2010

Witaj, droga Ty!
Pewnie znalazłaś ten list po latach. Dziwne, nieprawdaż, jak to dawno było, kiedy go pisałaś, sama do siebie? Co to było za postanowienie? Przecież wiesz. Mimo upływu tylu lat, na pewno pamiętasz. To była chęć przypomnienia sobie, co jest ważne i kiedyś, i dziś.
Najważniejsza jest miłość, szczęście, zaufanie, przyjaźń i inni ludzie. Mówią, że bez miłości się nie da żyć, jest jak tlen. A moim i Twoim zdaniem nie da się żyć bez miłości, aby być szczęśliwym. Szczęście także jest ważne, ponieważ wtedy wiele rzeczy nam się udaje, mamy dobre samopoczucie. Mając dobre samopoczucie, inni chcą się z nami przyjaźnić. Zdobywamy wtedy przyjaciół, którzy pomagają, gdy jest nam źle. Ufamy sobie nawzajem, a zaufanie jest ważne w takiej znajomości. Nasi przyjaciele są innymi ludźmi, a my jesteśmy dla nich, oni są dla nas. To ważne, abyśmy się nawzajem wspierali, pomagali, a także bawili! Chyba nie zapomniałaś o zabawie i przyjemnościach? Samymi obowiązkami człowiek nie żyje!
Mam nadzieję, że ten list, który napisałaś lub napisałam specjalnie dla Ciebie na za kilka lat skłoni Cię do przemyśleń. Zastanów się, co teraz jest ważne. Myślę, że to samo!

Pozdrowienia i uściski,
sprzed wielu lat.
1 5 1