Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T20:57:03+01:00
Drodzy Kosmici!
Zgodnie z Waszą prośbą, napiszemy o sobie. Nasze życie, tu na Ziemi, jest ciekawe. Codziennie rano wstajemy, ubieramy się, jemy śniadanie i idziemy do szkoły lub pracy.
W szkole się uczymy, a w pracy pracujemy. Być może też macie szkoły, a możliwe, że nie! Po szkole i pracy często wracamy do domu, idziemy do znajomych, sklepów lub na spacer. W domu jemy obiad, odrabiamy lekcje, oglądamy telewizję albo siedzimy przed komputerami. To nasza forma rozrywki. Następnie idziemy zazwyczaj spać, wcześniej się myjąc i ubierając w pidżamę.
Oczywiście, życie każdego człowieka wygląda inaczej! To bardzo obszerny temat, ale mam nadzieję, że coś zrozumieliście. Teraz my czekamy na list od Was!
Ziemianinie.
61 3 61
2010-02-14T20:58:50+01:00
Witam Kosmici piszę do was z polski .
u nas jest bardzo ładnie dużo zieleni ulic pojazdów boisk do gier sportowych dużo by jeszcze było do wymieniania...

pozdrawiam was kosmici myślę ze kiedyś wpadniecie do polski w odwiedzinyja bym tak napisał pozdrawiam
16 3 16
2010-02-14T21:07:13+01:00
Kochani kosmici! 14.02.2010 Miejscowość

Piszę do was, ponieważ chciałbym wam uświadomić jak wygląda życie na Ziemi.Z jednej strony jest bardzo interesujące, a z drugiej okropne, gdyż są zanieczyszczenia.Także dlatego,że ludzie się nie szanują.
A interesujące dlatego,że na mojej planecie jest wiele wspaniałych wynalazków. Nie wyobrażacie jakie cuda stworzył człowiek. Czy macie pojęcie jak wygląda suszarka do włosów lub komputer? Już od czasów prehistorycznych człowiek wymyślał cudowne rzeczy. Starożytność była jeszcze lepsza, gdyż człowiek stworzył niezwykłe dzieła naukowe. Czy wy mieszkańcy innej planety macie pojęcie kim był Platon, czy Arystoteles? Nasza planeta jest podzielona na kontynenty, a jeszcze przed wieloma milionami lat była tylko pangea. Myślę, że wyobrażacie sobie jak wygląda lot kosmiczny. Podobno jest cudownie.
Na końcu tego listu chciałbym was pozdrowić,mam nadzieję, że na innych planetach, również na waszej są takie ekscytujące wynalazki jak na Ziemi.
Pozdrawiam.
Mieszkaniec Ziemi:...(imię)
60 4 60