Proszę o szybkie rozwiązanie zadania daje najj !!
dział obrotu nieruchomościami waszej firmy dostał zlecenie na sprzedaż gospodarstwa średniowiecznego z wyposażeniem. Przygotujcie ofertę handlową, w której znajdują się informacje na temat:
- położenie gospodarstwa
- zabudowań gospodarczych
- rozkładu pomieszczeń w domu
- wyposażenia
- stan obiektów
zachęćcie potencjalnych nabywców do kupna gospodarstwa, przedstawiając zalety zamieszkania w tym obiekcie . Uwzględniając sposób odżywiania się , metody leczenia i zwyczaje

z góry dziękuję mam nadzieje że ktoś mi pomoże błagam!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T21:25:37+01:00
Sprzedam|!!!!
Potrzebujesz zamku?Proszę bardzo!!!Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia:
-przepiękny zamek położony w(wpiszesz sobie co chcesz;)
Ma bardzo rozbudowane komnaty i inne pomieszczenia gospodarcze-brama głowna,dziedziniec i wejscia do kuchni,magazynów,wędzarni,rzeźni,zbrojowni,koszar i pomieszczeń dla służby.Po przebycui dziedzińca widzimy mocne debowe,delikatnie rzeźbione drzwi.W wysokim korytarzu na 1 plan wysuwają się schody kute w marmurze.Komnat jest 10,wszystkie w bardzo dobrym stanie i są to okoje kolorystycznie dobrane-jest pokój żołty,biały,niebieski(w stylu morskim),zielony(z rofeami myśliwskimi)2 rózowe komnaty byłej pani domu, gabinet urzadzony w kolorystyce ciemny brąz,oraz pokoje ana domu utrzymane w tonacji ciemnawej(granatowy,machoń).W każdej z komnat są meble w bardzo dobrym stanie.Goraco zachęcamy do kupna tego zamku,cena do uzgodnienia.
2 1 2
2010-02-14T21:35:38+01:00
SPRZEDAM
Chętnie sprzedam dworek wraz z gospodarstwem i z dużym wyposażeniem. Jest ono położone przy pięknych górach Paskach. Jest wspanialy widok na góry i małe jeziorko. Obok tego gospodarstwa jest stary zamek. Mieszkała w nim sama królowa z królem. Można wchodzić i ogladać jego zabytek. W tym domku są 3 pokoje bardzo przestrzenne, łazienka i kuchnia. Kuchnia ma wspaniałe średniowieczne meble. W pokojach sa dawne łóżka na których spał sam władca
Mysłowic. Obiekt ten nie jest drogi. Za te 40000m2 zasugerowana jest cena 15 000 zł. Przy tym dworku w dodatku jest ośrodek agroturystyczny. Można w nim codziennie przebywać orazz korzystać z usług leczniczych. Bardzo zachęcam do tego kupna. Kontakt pod adresem Mysłowice ul koperowska 26. telefon: 227456785 lub 678394587.
Mieszkaniec Mysłowic.
2 3 2