Odpowiedzi

2009-10-12T18:11:59+02:00
Biologia- cudo bo nauka o zieleni naturze. Odpręża i prawia że przenoszę sie do krainy małych zyjatek lub ogromnych ryb z oceanów.
Biologia- regółki twierdzenia nic do pozazdroszczenia. Duzo nauki i kucia bezsensowynych nazw łacińskich ;)
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-12T18:13:54+02:00
Pióro to podłużny czarny przedmiot. Na jednym końcu znajduje się złota stalówka z różnymi wzorkami i wyrytą nazwą firmy. Nieco wyżej można dostrzec ładną złotą obrączkę. Dalej jest śliska czarna część, na której wygodnie trzyma się palce podczas pisania. Gdy przesuniemy wzrok nieco w bok, ujrzymy dalszą zabudowę tego artykułu piśmienniczego ozdobioną przez śliczne, cieniutkie kremowe pierścienie. Stalówkę można zakryć zatyczką, aby atrament niepotrzebnie nie brudził nam innych rzeczy. Pióro trzeba uzupełniać atramentem, co jest lepsze niż w długopisach, gdyż starcza nam na więcej czasu, a gdy wkład się skończy - jest go łatwiej zmienić niż w innych artykułach.

Pióro to podłużny, ponury przedmiot. Trudno się nim pisze i zagrażają nam kleksy. Na jednym końcu znajduje się złota stalówka "ozdobiona" dziwnymi wzorami oraz nazwa firmy, która reklamuje się nawet na piórze. Nieco wyżej można dostrzec obrączkę, jakby pióro mogło brać ślub. Dalej jest śliska czarna część, na której śliskają się palce i nasze pismo przestaje być staranne.Gdy przesuniemy wzrok nieco w bok, ujrzymy dalszą zabudowę tego artykułu piśmienniczego, na którym ktoś umieścił brudno-białe pierścienie, ponieważ nie wiedział, jaką grafikę tam zamieścić. W dodatku trzeba co chwilę zmieniać wkłady i uważać, aby nie rozmazać na kartce atramentu...
8 3 8