Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T09:22:49+01:00
WSTĘP
Postacią , którą opisuję jest główny bohater w powieści pt. " W pustyni i w puszczy " Stanisław Tarkowski. Jest to postać fikcyjna , ma on 14 lat . miał przyjaciółkę która była dla niego jak siostra.

ROZWINIĘCIE

Staś miał jasne . bujne średniej długości włosy , był wysoki . Miał on piękne błękitne oczy . zawsze był opalony , miał twarz o cerze dziewczynki . Staś urodził się w Port - Saidzie , ale wychowywał się bez matki , mówił biegle po polsku , jego ojciec tak jak Staś był Polakiem .

Możemy wziąć z niego przykład , ponieważ był bardzo odważny , [zabił lwa i porywaczy] opiekuńczy [bardzo dobrze opiekował się Nel ] wrażliwy [nakarmił głodnego słonia] głęboko wierzący [nie przyjął wiary muzułmańskiej] chełpliwy i zarozumiały [zawsze stawiał na swoje] był również pomysłowy [sam wymyślił zabicie porywaczy oraz wielbłądów] gdy już cała przygoda się skończyła był poważnym , dojrzałym , odpowiedzialnym i skromnym chłopcem .

ZAKOŃCZENIE

Staś jest dla nas wzorem , ponieważ zachował się bardzo odpowiedzilnie musiał być bardzo odważny , żeby przebyć taką długą drogę i zabić groźnego lwa , dobrze opiekował się Nel , gdy zachorowała zdobył dla niej lekarstwo .
to jest moja charakterystyka za którą dostałam 5 więc licze na naj bo się napracował ....;pp Pozdro...^^<33
46 4 46
perfect :)
ok
To jest super
Eeeee długie w ciula xC