Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T09:59:09+01:00
Kochana Babciu , Kochany dziadku

Jak się czujecie ? Mam nadzieję że bardzo dobrze . Pewnie nieraz Wam już to mówiłam ale bardzo Was kocham . Nie wiem co bym zrobiła gdyby zabrakło któregoś z Was . Jesteście dla mnie naprawde ważni , nie wyobrażam sobie życia bez Was , bez słodkiego zapachu ciasta i opowieści o dawnych ciekawych czasach . Dziekuje za wszystko co dla mnie zrobiliście i za to że jesteście , że mogo Wam wszystko powiedzieć i za te cudowne chwile spędzone razem. Kocham Was .
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T10:08:16+01:00
Witajcie Dziadkowie,
Jestem teraz na feriach zimowych i jest tu wiele atrakcji. Będę tu jeszcze tydzień, ale to bardzo szybko zleci. Poznałam wiele przyjaciół, jestem w pokoju z Anią, Beatą i Kaśką, są fajne i przyjacielskie. Mamy ładny i cieplutki pokoik pełen ładnych i modnych plakatów. Poczęstowałam dziewczyny konfiturami od was, bo i tak bym ich wszystkich sama nie zjadła. Jest tu dobre wyżywienie. Teraz idziemy na kulig, wiec muszę kończyć, a wieczorem będzie dyskoteka. Idę, bo dziewczyny mnie wołają. Bardzo, bardzo za wami tęskię, przyśle wam też kilka zdjęć z zimowiska. Ciepłe uściski i pozdrowienia przesyła ................ Do zobaczenia za tydzień!
1 5 1
2010-02-15T10:31:29+01:00
Kochani Dziadkowie!
Co tam u Was? Jak się czujecie? Wszystko w porządku? Myslę że tak. U mnie wszystko dobrze. Z ostatniej klasówki z matematyki dostałem 6, bo wykonałem zadanie na ocenę celującą. Bardzo się cieszę. Jutro piszemy próbny test kompetencji. Trochę się denerwuję, bo ja mam na takich testach słabe wyniki, ale myślę że dam radę.
Strasznie za Wami tęsknię. Chciałbym juz do Was przyjechać i pobawić się na łące z Burkiem i Szarikiem. A właśnie co u nich? Jedzą grzecznie i nie wynoszą niczego? Myslę że tak.

Serdecznie pozdrawiam, Wasz wnuczek Jasio.

PS. Rodzice, Ola i Martynka też pozdrawiają.
1 5 1