Odpowiedzi

2010-02-15T15:35:51+01:00
Witaj mój drogi przyjacielu. w liście chcę ci powiedzieć że byłeś moim najlepszym przyjacielem lecz muszę wyjeżdżać gdzie indziej, nigdy się uuż nie zobaczymy. wiem że to smutne ale prawdziwe........ pozdrów wszystkich ode mnie i żegnaj na zawsze. twoj wierny przyjaciel!!!!!!!!
2010-02-15T15:38:44+01:00
Ja jak kończyłam podstawówke to z moimi przyjaciółkami była masakra ;/
ryczałysmy jak niewiem <lol> a teraz razem w klasie jesteśmy ;DD

Droga Asiu!
na początku mojego listu pozdrawiam cię bardzo serdecznie i gorąco ściskam.
Asiu jak wiesz niedługo kończę szkołę. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ponieważ nie chcę rozstawać się z najbliższymi koleżankami. Chciałabym chodzić to tej klasy co obecnie uczęszczam. Przez te kilka lat co byliśmy razem bardzo dużo się wydarzyło. BYły wzloty i upatki, oceny lepsze i gorsze. Moja klasa zawsze umiała mi pomóc w ciężkich chwilach, dlatego chciałabym zostać w obecnej klasie.
Moim zdaniem uczniowie, którzy uczęszczają do szkoły od pierwszej klasy podstawóki aż do trzeciej liceum powinni chodzić do tej samej klasy.
2010-02-15T15:39:47+01:00
Warszawa,12.1.2010r


Drogi Michale!

Chcałbym Cię pozdrowić. Piszę ten list poniewaz chciałbym opowiedz Ci o moim rozstaniu z moją klasą. Jak wiesz chodze do tej szkoły i klasy już 6 lat. A po tych wspaniałych 6 latach z kolegami mam się rozstać. Jest to bardzo przykre !
6 lat tych z tymi nauczycielami i kolegami...
Myśle że bedę z niektórymi chodził do kasy w gimnazjum .
Jeszcze raz pozdrawiam Cię i twoją rodzinę !


Twój najlepszy przyjacie ..........(w kropki wpisz swoje imię.

Liczę na maxa !!!!!