Odpowiedzi

2010-02-15T16:05:04+01:00
Ja i moja przyjaciółka Anna wbrew pozorom nie jesteśmy do siebie podobne. Mamy inne charakter, inaczej ubieramy się, słuchamy innej muzyki. W poniższej pracy postaram się zestawić nas obie.
Moja najlepsza przyjaciółka Ania jest osobą bardzo spokojną. Bardzo trudno wyprowadzić ją z równowagi. W każdej sytuacji "trzyma łeb na karku" i nie daje ponieść się emocjom. Ja natomiast jestem bardziej burzliwa. potrafi zdenerwować mnie nawet najmniejszy szelest. Łatwo poddaję się emocjom.
Myszka, bo tak mówią na Anię jest osobą bardzo nieśmiałą. trudno nawiązuje nowe kontakty. Nie lubi długo spędzać czasu wśród nowych ludzi. ja natomiast jestem bardzo otwarta na nowe znajomości. Cieszę się kiedy mogę poznać nowych, ciekawych ludzi.
Obie jesteśmy uważane w szkole, za ładne. Dbamy o swój wygląd. Zarówno ja, jak i Ania lubimy ładnie wyglądać. Nie lubimy przesadyzmu.
Cechą, którą różnimy się od siebie, jest nasz sposób bycia. Ania jest fanka hip-hopowego stylu. Ubiera się w ubrania w stylu hip-hopowym. W tan sposób ubiera się. kieruje się zasadami, które dyktuje środowisko ulicy. Ja natomiast, kieruje się zasadami mojego autorytetu- Jana Pawła II. jego słowa są sla mnie wielkim darem.
Podsumowując, muszę przyznać, że zarówno mnie, jak i Annę dużo dzieli, ale i łączy. pomimo różnych przeciwieństw dlaej uważamy się z najlepsze przyjaciółki.
1 4 1