Odpowiedzi

2010-02-15T18:23:37+01:00
W ciągu najbliższych 25 lat Polska ulegnie bardzo dużym zmianom. Na pewno w dużej części na lepsze, ale i z pewnością będziemy odczuwać i przykre skutki niektórych zmian cywilizacyjnych.
Już teraz dużo słyszymy o zmianach klimatycznych. Nasz kraj czynnie uczestniczy w konferencjach krajowych, które dotyczą właśnie tego problemu. Inne państwa wymagają od nas zmiany naszej gospodarki na bardziej przyjazną środowisku. Z pewnością czeka nas budowa elektrowni atomowych, rozbudowy dróg ekspresowych i autostrad. Po prostu Nasza ojczyzna pogna w świat nowości, idealizmu, cywilizacji i technologii.
Naszym krajem będą rządzić inni ludzie, z innymi aspektami rządzenia i prawa. Będą nas godnie reprezentować na forach międzynarodowych. Jako kraj będziemy kwiatem całej Europy, będziemy osiągać sukcesy i powiększać swój dobytek.
Różne imprezy narodowe, które będą odbywać się w naszym kraju pozostawią ślad w środowisku polskich obywateli. Przykładem może być organizacja Euro 2012. Rozwijamy się i naszą infrastrukturę, nauczymy się zarabiać na pęknie Polskiej przyrody nie niszcząc jej.
Polska za 25 lat będzie krajem nowoczesnym, pięknym a przede wszystkim wydostanie się z runy PRL-u której skutki odczuwamy teraz.

pozdrawiam.
w razie pytań pisz na priv.
100% ® :)
2010-02-15T22:29:42+01:00
W ciągu najbliższych lat, sytuacja Polski z całą pewnością ulegnie zmianom. Prawdopodobnie na lepsze, ale z pewnością w dużej mierze zależy to od osób które będą rządzić naszym krajem.
Świat wciąż pędzi do przodu, a my z nim. Powstaje coraz więcej nowych technologii. Maszyny ułatwiają ludziom pracę, a dodatkowo popyt na nie sprawia właśnie że będzie jej coraz więcej. Stopniowo więc bezrobocie w naszym kraju powinno się zmniejszać. Oprócz tego czeka nas wiele zmian na rynku międzynarodowym. Organizacja Euro 2012 poprawi pod wieloma względami naszą sytuację. Przede wszystkim powstaną autostrady, nowe drogi, hotele i wszystkie ważne rzeczy z kategorii turystyki. Polska stanie się krajem przyjaznym obcokrajowcom, a z kolei ich przyjazdy do nas poprawią sytuację budżetową naszego państwa. Zresztą pieniędzy przybędzie już po Euro i to nie tylko tych państwowych, ale zyska również wielu prywatnych przedsiębiorców. Polsce dzięki temu uda się prawdopodobnie wyjść z kryzysu.
Nasze państwo już dziś coraz częściej ma prawo głosu. Sądzę, że będziemy postrzegani za granicą coraz lepiej, ale pamiętajmy, że to władza reprezentuje nasze państwo. A władzę wybieramy my, Polacy. Jeśli na ważne stanowiska powołamy odpowiednie osoby, nasza sytuacja ulegnie ogromnej poprawie.

Pozdrawiam ;) Mam nadzieję, że pomogłam. :P