Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T16:41:47+01:00
Warszawa, 14.02.2010
Droga Kamilo!
Na początku listu serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. W tym liście opowiem Ci jak mam zamiar spędzić tegoroczne ferie.
Razem z moją rodziną wybieramy się na tydzień ferie w góry. Już nie mogę się doczekać! Mama mówi, że zapisze mnie i moją siostrę na lekcję jazdy na nartach. Nie wiem jak to będzie... Troszeczkę się obawiam. Zamieszkamy w domkach letniskowych z widokiem na góry. Będę uczyła się jeżdzić na łyżwach, bo za bardzo nie umiem... Ale za to w drugim tygodniu jadę do mojej cioci i czterech kuzynek, więc nie będę się nudzić. Mam nadzieję, że moje ferie będą udane. Przyślę Ci zdjęcia z gór i z wyciągu jak to stawałam po raz pierwszy na nartach...
Koniecznie napisz jak ty masz zamiar spędzić te ferie... Odpisz na mój list jak najszybciej. Twoja przyjaciółka
(twój podpis)


Myślę, że pomogłam ;)
3 3 3
  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T16:43:48+01:00
Droga Dario!
Ferie będę spędzała u babci i w Zakopanym. Możliwe że jeszcze na koniec pojadę na obóz. Ferie będą w tym roku najlepsze bo jest bardzo dużo śniegu i jest ślisko ale to już nie tak fajnie. A gdzie ty będziesz spędzała zimowe ferie? Może razem pojedziemy na obóz jeśli tylko się zgodzisz.
Sandra
2 3 2