Odpowiedzi

2010-02-15T16:50:58+01:00
Hey!!

Na początku mojego listu chcialam Cie pozdrowić i opowiedzieć o moich feriach.
Moje ferie zimowe spędziłam w domu. Każdego dnia spotykałam się z przyjaciółmi i jeżdziłam na łyżwach. Chodziłam z psem na spacery, pomagałam w domu i czytałam dużo książek. Oprócz tego bylam na 3 dni w górach u cioci. Moje ferie były fantastyczne tylko szkoda że takie krótkie. NA końcu mojego listu chciałam Cię zaprosić do nas do Krakowa:)

pozdrawiam =)


=)
24 3 24
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T16:59:12+01:00
[miasto] 15 lutego 2010 roku ( po lewej stronie )


Kochany Jacku! (na środku )

[akapit] Dawno Cię nie widziałem/am i bardzo za Tobą tęsknie. Żałuję , że nie mogłaś przyjechać do mnie podczas ferii zimowych. Jednak doskonale Cię rozumiem. Ja na Twoim miejscu również wybrałabym wyjazd w Alpy na narty.
[akapit] Niestety, ja nie miałem/am takich możliwości, więc nigdzie nie wyjechałem/am i zostałem/am w [twoja miejscowość]. Przez pierwszy tydzień ferii uczęszczałem/am na zimowisku zorganizowanym w parafii, do której należę. Czas na nim minął mi bardzo wesoło. Między innymi wzięłam udział w turnieju tenisa stołowego i bilarda. W bilardzie poszło mi dużo lepiej, ale i tak nie zająłem/am zbyt wysokiego miejsca. Szkoda, że Cie tam nie było ; moglibyśmy się zmierzyć ze sobą. Tak minęła pierwsza część moich ferii.
[akapit] Następny tydzień ferii musiałem/am organizować sobie sam/a. Pogoda za oknem nie zachęcała do zabaw na dworze , więc najczęściej czytałam książki. Razem z moim kolegą grałam w różne gry. Jeździłyśmy na łyżwach na sztucznym lodowisku. Byłam z nią również w kinie.
[akapit] Wszystko kiedyś się kończy, ferie zimowe też sie skończyły i wracam do szkoły. Mój Jacku, musimy się koniecznie spotkać, aby ze szczegółami poopowiadać sobie o feriach i pooglądać Twoje zdjęcia z pobytu w górach. Ściskam Cię i całuje mocno i gorąco.

[twoje imie] (po lewej stronie)
27 3 27
2010-02-15T17:07:23+01:00
"cześć Ania"
Chciałabym Ci opowiedzieć jak spędziłam ferie.

W pierwszym tygodniu ferii pojechałam do cioci. Bawiłam się tam świetnie. Codziennie robiłyśmy coś innego. Raz byłyśmy w sklepie handlowym i nie uwierzysz spotkałam tam Gośkę. Rozmawiałyśmy ze sobą i powiedziała mi że przyjechała do babci w odwiedziny. Razem z Gośką i ciocią pojechałyśmy na basen. Uczyłam moja ciocie pływać. Dwa dni później pojechałyśmy w góry. Było tam trochę zimno, ale podziwiałam piękne krajobrazy . W drugim tygodniu ferii pojechałam do kuzynki. Bawiłyśmy się w gry które same wymyślałyśmy. Dwa tygodnie szybko mi minęły.
Czekam na Twój list z niecierpliwością. Jesteś zdrowa?
Pozdrów całą rodzine.
Kasia
20 3 20