Odpowiedzi

2010-02-15T16:55:38+01:00
Moje ferie zimowe 2010 roku były najlepszymi feriami jakie kiedykolwiek spędziłam. Nigdy ich nie zapomne. Pierwszy tydzień spędziłam u cioci, a drugi u babci. Babcia od razu gdy mnie ujżała była zachwycona, specjalnie na tą okazję upiekła moje ulubione ciastka. Spotkałam moje koleżanki. Na mój widok zaczęły piszczeć z radości. U cioci również było bardzo fajnie. Bawiłam się z siostrą, grałyśmy w różne gry i wychodziłyśmy na dwór, żeby lepić bałwany i rzucać się śnieżkami. To były dotąt moje najlepsze ferie w życiu.

My winter holidays 2010 years were the best I have ever spent recess. I never forget. The first week I spent with my aunt, and another at grandma's house. Grandma immediately album saw when I was delighted, especially for the occasion baked my favorite cake. I met my friends. At the sight of me began to squeal with joy. In my aunt was also very good. I played with my sister, grałyśmy different games and we left the house, stick to the waves and throw snowballs. That was my best vacation dotąt in life.=)
3 5 3
  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T16:57:40+01:00
Moje ferie zimowe trwały od 13- 28 stycznia. Spędziłam je bardzo miło, mimo że nie było typowo zimowej pogody. Nie było śniegu, więc nie jeździłam na sankach ani nie lepiłam bałwanów. Nie było też mrozu, więc nie jeździłam na łyżwach, ale za to często spotykałam się z koleżankami i wtedy spacerowałyśmy albo grałyśmy w karty. Byłam też zwiedzać Grobię. Chodziłam z psem na spacery, pomagałam w domu i czytałam książkę. Ona jest bardzo ciekawa, ale trudno mi się ją czyta bo jest cala po niemiecku. Oprócz przyjemnych rzeczy musiałam znaleźć czas także na takie czynności jak odrabianie lekcji czy uczenie się na sprawdziany. Oczywiście długo spałam i do szkoły wróciłam wypoczęta.

2010-02-15T17:03:15+01:00
My winter holiday was briliant . in first week i went to zakopane for skiing. i love skiing so i was happy , but my cousin hate skiing so she was sulky. my younger sister magda was learnt by my father and my mather examined their. I was skiing by myself . i like skiing alone because i don't must wait for samone but i'm boring in ski lift. i went to swimming pool too. this was swimming pool with underground thermal water. this was interesting experience. Unfortunately , i must returned to home. in second week i was in home. everyday i played in snow. So i thing that my holiday was great and i have hope that my next winter holiday will be great too.