Napisz krótką mowe , w której uzasadnisz ułaskawienie złodzieja (miał zginąć ) , który ukradł konia (słowa złodzieja :każdy z nas ma jakieś grzeszki każdy z nas powinien być ukarany dlaczego ja mam być wyjątkiem ? )mówił jeszcze że więcej tak nie zrobi - przyrzekał a ja błagam o pomoc ........... na wt 16 . 02

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T22:01:05+01:00
Proszę o ułaskawienie więźnia. Pewnie wiele osób jest zaskoczonych moją decyzją. Jednak po długiej i wyczerpującej rozmowie argumenty więźnia trafiły do mnie.
Czy naprawdę uważacie, że za takie przestępstwo kara śmierci jest odpowiednia?
Każdy z nas popełnia jakieś grzechy. Czasem są to jakieś małe wykroczenia, a czasem poważne grzechy. Uważam, że na kare śmierci zasługują tylko ci, którzy popełnili prawdziwą zbrodnie. Jeżeli jest ktoś kto nie ma żadnych grzechów niech go osądzi karą śmierci, ale obawiam się, że nie znajdziecie takiej osoby, bo nie ma ludzi bezgrzesznych. Jeszcze raz proszę o ułaskawienie wieźnia.

Z poważaniem
15 3 15
2010-02-16T02:36:19+01:00
Bardzo proszę o zlitowanie się nad tym człowiekiem. Wszyscy jesteście zdziwieni dlaczego proszę od odstąpienia kary śmierci. Każdy z nas tu obecnych popełnił kiedyś błąd. Akurat w tej sytuacji winny się przyznał wie że źle zrobił i przyrzeka że już nigdy nic nie ukradnie. Dlatego też proszę w tej sprawie o odstąpienie od wymierzania kary śmierci.
Dziękuję :)
16 3 16