Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T18:02:14+01:00
Miejsce i data
Do Dyrektorki Szkoły podstawowej nr.....w...

W imieniu wszystkich uczniów klasy szóstej ze szkoły podstawowej w .... prosimy o udostępnienie i omówienie próbnego testu kompetencji po klasie szóstej, ponieważ chcielibyśmy jak najlepiej przygotować się do zbliżającego sie testu właściwego.Uważam że to przygotowało by to wszystkich, każdy mógłby zobaczyć swoje błędy i douczyć sie tego czego jeszcze nie zbyt dobrze umie. Każdy z nauczycieli mógłby jeszcze raz powtórzyć dany materiał i uważam że test właściwy poszedł by nas znacznie lepiej. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli udostępni nam pan te testy . Prosimy o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem - klasa szósta

wydaje mi sie że wystarczy tam u góry to mać z prawego boku a to wszystko wyśrodkowało ale mam nadzieje że wiesz jaki powinien być układ strony :)
1 5 1
2010-02-15T19:51:16+01:00
Miejsce i data

Witam!

Jak wszyscy wiemy, edukacja jest bardzo ważna. Szczególnie w szóstej klasie kiedy to przed dziećmi stoi wybór gimnazjum. Bardzo ważnej szkoły w naszym życiu. Stanowi ona pośrednictwo między szkołą podstawową, ą liceum w którym zdaje się egzamin na życie i odpowiada się na pytanie: Czym się zajmę w przyszłości?
Dlatego tak ważne jest by omawiać z dziećmi różne zagadnienia, które mogą się przydać w dorosłym życiu.
Zważywszy na powyższą część listu bardzo bym prosiła o udostępnienie i pozwolenie na omówienie sprawdzianu próbnego dla klas szóstych szkoły podstawowej.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję


Z poważaniem uczeń/uczennica (tutaj wpisz nazwę twojej szkoły)liczę na najlepsze :)
1 5 1
2010-02-15T19:51:26+01:00
Prośba

Proszę szanowną pnią dyrektor o udostępnienie i omówienie próbnego sprawdzianu po klasie szóstej. Bardzo nalegam gdyż bradzo mnie interesuje jakie blędy popełniłem i chciałbym zobaczyć czy oby na pewno był on dobrze sprawdzony. Bardzo proszę.

Adam
2 1 2