Odpowiedzi

2012-07-28T19:29:08+02:00

             Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele ! Koleżanki, Koledzy !

 

      

       Drodzy Nauczyciele ! Może nie zawsze uczyliśmy się tak jakbyście sobie tego życzyli. Czasami przeszkadzaliśmy na lekcjach , byliśmy nieposłuszni i niechętnie odrabialismy lekcje. Zachowywalismy się jak dzieci z przedszkola. Zdarzało się, że przeszkadzalismy w wykładach , a nauka szła nam opornie. Ale któż z Was nie popełniał  w życiu błedów ? Przecież młodość rządzi się swoimi prawami ? Jednak wszyscy poprawliśmy oceny i dzisiaj z dumą możemy powiedzieć , iz mamy wspaniałych nauczycieli. Dlatego dziękujemy Wam za wyrozumiałość, cierpliwość i serce . To Wy napełnialiście nas optymizmem i zachęcaliście do dalszego rozwoju. Dzięki Wam mamy dzisiaj ogromną wiedzę, którą na pewno wykorzystamy w przyszłosci.

         Szanowna Dyrekcjo ! Przez te kilka lat zdążyliśmy się dobrze poznać i wiemy , że nie bylismy aniołkami w szkole. Ale mimo to zawsze mogliśmy liczyć ze strony Szanownej Dyrekcji na wspaniałe Andrzejki, dyskotekę zapoznawczą czy imprezy sportowe. W czasie tych wspólnych spotkań mogliśmy nawiązać wspaniałe przyjaźnie . A któż z nas nie przeżył ogromnych emocji sportowych  ? Chyba razem bawilismy się świetnie ? Dlatego dziękujemy Szanownej Dyrekcji za radość i usmiech , który tu dostaliśmy i wiarę w nasze talenty.
         
        Zwracam się równiez do wszytkich pracowników szkoły, którzy ze wszystkich sił starali się , abyśmy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie. Panu Mietkowi, dziękujemy za opiekę  nad nami, bo to własnie dzięki Panu w naszej szkole nie było nieproszonych gości, którzy mogliby mieć negatywny wpływ na uczniów. Czasami zdarzały się między chłopcami jakieś nieporozumienia, ale Pana szybka reakcja zapobiegała dalszym konfliktom, a kłócący się podawali sobie chętnie rękę na zgodę. Z kolei Pani Mariola zawsze dbała o to, aby w szkolnym sklepiku nigdy nie zabrakło swieżych owoców i ciasteczek. Często tez dokarmiała nas całkiem prywatnie. Natomiast od Pani Krysi wiele razy dostaliśmy ścierką po głowie, ale to tylko dlatego , że rzucaliśmy papierki na podłogę albo przyklejalismy gumę do ławki. Ale doceniamy jej wysiłek i porządek  jaki chciała utrzymać w szkole, dlatego dziekujemy wszystkim.

         Drodzy Rodzice  ! To Wy byliście z nami, kiedy dostalismy negatywną ocenę w szkole. Pocieszaliście nas i motywowaliście do dalszej nauki. Cieszyliście sie razem z naszych sukcesów. Pomagalicie nam w lekcjach, poswięcając swój cenny czas. Zawsze pamietaliście o tym, abysmy nie byli głodni w szkole. Zapewnialiście nam komfortowe warunki nauki. Dlatego z tego miejsca dziękujemy Wam za to serdecznie.

        Koleżanki Koledzy ! Za chwilę każdy z nas rozpocznie nowy etap w swoim życiu, ponieważ ukończyliśmy gimnazjum z wynikiem pozytywnym. Wielu z nas pamięta w tej szkole i smutek i radość. A kto nie płakał przed egzaminami ? Pamiętam  stres , pot i łzy. Ale też pozytywne relacje, zrozumienie , pomoc i wielką radość z osiąganych wyników w nauce. Możemy być z siebie dumni ? Jestesmy teraz odpowiedzialni, oczytani i mamy szeroką wiedzę, co jest dużą zasługą nauczycieli, ale też i naszej pracy.

       Szanowna Dyrekcjo ! Drodzy Nauczyciele ! Pracownicy szkoły ! Rodzice ! Koleżanki , Koledzy! Z tego miejsca raz jeszcze pragnę podziękować wszystkim tu zgromadzonym i życzyć udanych, wspaniałych  wakacji .

       

2012-07-28T20:14:53+02:00

Szanowna Dyrekcjo, Nauczyciele, Uczniowie.. Pragnę przy wszystkich podziękować Dyrekcji naszej szkoły, za to, iż przez cały okres nauczania pomagała nam, organizowała pomoce naukowe oraz za to, że zatrudniła tak dobrych nauczycieli. Dzięki Wam nasza szkoła ma mocną stronę, której nikt nie jest w stanie zniszczyć, tą mocną stroną są nasi Nauczyciele.

          Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim Nauczycielom szkoły za to, że są! Za, że każdy dawał z siebie wszystko abyśmy my, uczniowie, czasem nieposłuszni, czasem trudni do zrozumienia i niechętni do nauki, wyszli na ludzi.    

       Dziękuję Pani z matematyki, za to, iż matematykę wytłumaczyła mi tak jak by zrobił to Albert Einstein.

      Dziękuję Panu z chemii za to, iż chemia była bardzo ciekawym przedmiotem i każde doświadczenie, nawet to w zeszycie było czymś wyjątkowym.

      Pragnę podziękować Pani z biologi, za to iż pokazała mi czym i kim jest człowiek i zwierzęta.

     Panu z historii należą się również szczególne podziękowania, za to, że każde wydarzenie historyczne potrafił odtworzyć każdemu z nas we własnej wyobraźni.

      Pani z języka polskiego nauczyła nas jak mamy się wypowiadać, jak pisać piękne wypracowania. To dzięki Pani potrafimy się pięknie wyrażać, a przecież język ojczysty jest najważniejszy!

     Pani z plastyki i muzyki pragnę podziękować za to, iż mamy tak artystyczną duszę.

    A Pani z języka angielskiego chcę podziękować za to, iż potrafimy porozumiewać się z obcokrajowcami, to dzięki niej mamy "poszerzony" świat..

Tacy Nauczyciele jak Państwo to skarb.

        Szczególne podziękowania należą się dla naszych cudownych rodziców, dzięki, którym każdego dnia w szkole dawaliśmy z siebie wszystko. Dziękujemy Wam za to, że pomagaliście nam w zadaniach domowych oraz wspieraliście nas w każdej chwili, czy w dobrej, czy w tej trochę gorszej. 

        Na końcu pragnę podziękować wszystkim uczniom, bo jesteśmy przyjaciółmi. Bez Was ta szkoła nie miałaby serca. Dziękuję wszystkim bardzo, ponieważ okres w tej szkole był czymś pięknym i zawsze zostanie w mojej pamięci.