Opisz widok swojego okna w dowolnej porze roku.
(na podwórku mam hustawke dózo krzewów pozeczka agrest . ale tez drzew jabłon sliwa .wisnia . dalej nie na moim podwórku mam most rzeke i park.)
Prosze o napisanianie wypracowanie.. morzecie dodac cos :PP

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T19:02:04+01:00
Moją ulubioną porą roku jest lato, w lecie uwielbiam patrzeć przez okno,ponieważ wszytsko wokół wydaje się być takie barwnie i ładne. W lecie z mojego okna widać piękny zielony trawnik ,drzewa są pełne jabłek ,śliwek, wiśni oraz różnych innych owoców . Na pierwszym planie widzę huśtawkę ,która otoczona jest wieloma różnymi krzewami.Z lewej strony znajdują się krzaki porzeczki,agrestu. Moje podwórko o tej porze roku jest piękne . Na drugim planie widać most przez który przepływa rzeczka. Most ten znajduje się w moim ogrodowym parku... Z prawej strony zbudowana jest drewniana altanka. A w oddali widać dom sąsiadów... ;D
1 5 1
2010-02-15T19:14:57+01:00
Wstałem rano ochoczo i podbiegłem do okna by się przeciągnąć i pooddychać z otwartego okna świeżym powietrzem.
Widok i zapach poranka wiosennego był urzekający. Dawał mi motywację do zrobienia wielkich rzeczy tego dnia.
Kwiaty już były zapylane przez osy, pszczoły i bąki. Trawa była dopiero co skoszona. jejku! jak ja lubię zapach świeżo skoszonej trawy!
Cześć ! krzyknąłem koleżanką, które odpowiedziały mi wesoło i dalej pobiegły. hmm zaraz też pójdę biegać. O ! widzę, że mam jeszcze jeden powód by wyjść z domu. Ile tam jabłek ! mam nadzieję, że mnie sąsiad nie zobaczy.
Listonosz również wcześnie wstał. mam nadzieję, że doszła już książka na pocztę.
matki z dziećmi już są na placu zabaw, młodzież już z plecakami gotowi do najnudniejszej części dnia-szkoła.
a ja? hmm... najpierw pobiegam z dziewczynami, potem ukradnę jabłka a potem będę robił salta na świeżo skoszonej trawie sąsiada.
1 1 1