Przetłumacz.
The English have their brekfast,the Scottish have their haggi's some people say. Scotland is weel-known for its game and salmon but the traditional dish is haggis . Haggis is made from lamb's liver,lungs and heart mixed with onions, herbs and spices, all packed in a big made from a sheep' s stomach. In fact, it looks like a sausage.Haggis is served with mashed potatoes or turnips. It is the main course served at the Burns supper on the week of January 25th,when Scotland' s national poet,Robert Burns, in remembered.

potrzebuje na teraz.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T18:54:13+01:00
Anglicy mają swoje obiady, Szkocji mają Chaggi to niektórzy mówią. Szkocja jest weel znany z gry i łososia, ale tradycyjne potrawy haggis. Haggis jest wykonana z jagnięcej wątroby, płuc i serca, zmieszane z cebula, zioła i przyprawy, wszystko zapakowane w duże wykonane z owieczego żołądka. W rzeczywistości wygląda jak kiełbasa.Haggis serwowane z puree lub rzepy. Jest to danie główne serwowane na kolację Burns w tygodniu rozpoczynającym się 25 stycznia, kiedy w szkocji narodowym poetą jest pamiętny Robert Burns.
pozdrawiam
2010-02-15T18:55:35+01:00
Anglicy mają swoje śniadanie, Szkocji mają Chaggi tak niektórzy mówią. Szkocja jest znany z gry i łososia, ale tradycyjne potrawy haggis. Haggis jest wykonana z jagnięcej wątroby, płuc i serca, zmieszane z cebula, zioła i przyprawy, wszystko zapakowane w duży wykonany z owiec żołądek. W rzeczywistości wygląda sausage.Haggis serwowane z puree lub ..