Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T18:56:18+01:00
RYMOWANKA:
Na marchewki urodziny

Na marchewki urodziny Na marchewki urodziny Zeszły wszystkie się jarzyny. A marchewka gości wita I o zdrowie grzecznie pyta Kartofelek podskakuje, burak z rzepką już tańcuje. Pan kalafior z krótką ...

BAJKA:

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami żyła sobie dziewczyna.Jej życie byłoby podobne do życia wielu innych dziewczyn w jej wieku, gdyby nie to, że tylko ona wierzyła jeszcze w miłość.
Kiedy więc jej koleżanki zajęte były sondowaniem majętności kandydatów na mężów, oddzielaniem plew od ziaren i zbieraniem informacji, ona zapalała w oknie świecę, żeby jej kochanie znalazło do niej drogę w ciemną noc.A kiedy wreszcie pojawił się ten jeden, jedyny, wymarzony, okazało się, że dziewczyna zapomniała, po co zapalała nocą w oknie świecę, a jeden, jedyny okazał się być przedstawicielem handlowym z pełną teczką ofert na polepszenie wszystkiego.
Bo czas, technologie, rynek, makro i mikroekonomia, a także konsumpcyjny model życia powodują, że nawet ostatnia dziewczyna, która wierzy w miłość – zamyka serce i otwiera biznes.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T18:56:30+01:00
Śmiej się dużo ,
lecz dużo sie śmiej
gdy pała grozi to z lekcji wiej
na chłopców nie zerkaj każdego wykiwaj
radosną miej minę
i życia używaj :D:D