Mam takie bardzo fajne zadanie do zrobienia :PP mamy zrobić prezentację na temat swojego przyszłego zawodu. Wybrałam sobie coś w stylu, kosmetyczki, ale niedokładnie, bo deficicja tego zawodu jest inna. Jeżeli macie jakieś informacje na temat: robienia maniciru i pediciru, makijażu; to poproszę o te informacje :)

3

Odpowiedzi

2009-10-12T20:35:49+02:00
Makijaż to podstawa pięknego wyglądu kobiety. Samo jednak posiadanie makijażu jeszcze wcale nie upiększa, gdyż źle wykonany makijaż może nawet nas szpecić. Dzięki nam dowiesz się, jak wykonać makijaż, który będzie cię upiększał i doda ci pewności siebie. Z nami wykonasz odpowiedni makijaż na każdy dzień i każdą okazję. Pamietaj, makijaż to sztuka wydobywania i podkreślania urody każdej kobiety. Przeczytaj nasze porady, a twój makijaż zawsze będzie odpowiedni dla twojej urody i okazji.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-12T22:26:02+02:00
Możesz zamieścić do swojej pracy kilka filmików instruktażowych np z tej strony http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-kocie-oczy-makijaz-w-stylu-lat-50

A teraz informacje.:Manicure - zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują kobiety (coraz częściej także mężczyźni), które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Podobny zabieg u paznokci u nóg nazywany jest pedicure.

A teraz Pedicure:Pedicure - zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u nóg. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru, który koloryzuje paznokieć i nie tylko. U rąk robiony jest manicure.Rozróżnia się pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny.


Możesz zamieścic do tej prezentacji różne zdjęcia tuszów albo kredek,szminek przykłady z tej strony http://images.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=tusz+do+rz%C4%99s&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&aq=1&oq=Tushttp://images.google.pl/images?gbv=2&hl=pl&sa=1&q=kredki+do+oczu&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&aq=f&oq=&start=0


http://images.google.pl/images?gbv=2&hl=pl&sa=1&q=szminki&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&aq=&oq=szmink&start=0

:]Pozdro i miłej pracy;p
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2009-10-12T22:49:28+02:00
A moze coś o paznokciach ;P ;D

Zawód stylistki paznokci wymaga pewnej dozy starannosci- chocby przy przygotowaniu płytki paznokcia, czy przy opiłowywaniu, czy tworzeniu frencha. Jednak, sadze, ze dla chcącego nic trudnego i nawet niezbyt staranna osoba, jezeli przyłozy sie do swojej pracy i edzie wykonywała ja najlepiej jak potrafi, poradzi sobie! Przeciez nie budujemy tu bomby wodorowej!!!

Co dozdolnosci plastycznych, to, owszem przydają sie, ale wystarczy podstawowe wyczucie estetyki. Owszem, talent plastyczny jest mile widziany i pomga w tej pracy, ale nie bedziemy przeca klientkom malowac "Mona Lisy" na paznokciach.
1 5 1