Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-15T19:39:41+01:00
Słowa można zrozumieć wielorako. Maja one bardzo szerokie pojęcie. Mówi na o tym, że szczęściem może być wiele rzeczy. Może to być na przykład bardzo szczery uśmiech tóry udziela się innym dając im szczęście. Jaki drobny upominek zrobiony choćby samodzielnie. Szczęściem jest również to , że nie mamy kopotó i żyjemy w spokoju w pełnej harmonii. Według mnie największym szczęściem jest zdrowie. Prostym przykładem moż być jakakolwiek rodzina gdzie ktoś jest hory. tam bardzo zadko spotyka się uśmiech na twarzam który jest ozbnaką szczęścia, gości tam niepokój i smutek. Szczęsciem jest wszystko co sprwia radoś a ma ono wiele postaci i nikt nie jest w stanie wszystkich wymienić.
3 2 3
2010-02-15T19:40:49+01:00
Szczęście pojawia się w życiu człowieka pod wieloma postaciami.
Dla wielu ludzi jest ono niezauważalne , ale dla szczęśliwego człowieka jest ono łatwo dostrzegalne.

Szczęściem dla rodzica jest pojawienie się na świecie dziecka,jego dorastanie,zabawy,śmiech,osiągnięcia itp ..

Wyjście człowieka z ciężkiej choroby jest dla niego i jego bliskich darem od losu.Wielu ludzi nie docenia tego czym jest zdrowie i beztroska puki nie doświadczą tego na własnej skórze.

Szczęście objawia się również pomocą potrzebującym.Człowiek często bardziej cieszy się z tego co może ofierowac innym bezinteresownie,byle widziec drugiego człowieka szczęśliwego.

;].
2 3 2
2010-02-15T19:41:16+01:00
Szczęście to pojęcie względne. Każdy cieszy się z czegoś innego. Ludzie mają różne gusta i nie zawsze to co przynosi szczęście jednej osobie uszczęśliwi drugiego człowieka.
3 1 3