Odpowiedzi

2010-02-15T20:09:50+01:00
Pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach. Rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy po lodowisku na łyżwach. Było dużo śmiechu ponieważ nie którzy z nas mieli pierwszy raz łyżwy na nogach. Największy ubaw miały dziewczyny które umiały już dobrze jeździć. Wieczorami organizowaliśmy wspólne wypady na pizze. Chodziliśmy do klubu, tam graliśmy w pingponga i w bilard.
Było wesoło i nikt się nie nudził. Wolnym czasem chodziłem z bratem do kina, słuchałem muzyki i grałem na komputerze. Drugi tydzień spędziłem u babci na wsi. Tam też mam dużo przyjaciół których w końcu mogłem odwiedzić.
Organizowałem z nimi kuligi na które zabieraliśmy wszystkich znajomych. Było dużo śmiechu i dużo upadków. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Naszym ulubionym zajęciem była wojna na śnieżki.
Lubiliśmy także wchodzić na górki i zjeżdżać z nich na nartach. Ja uczyłem się jeździć na snowboardzie, lecz nie bardzo mi to wychodziło. Wieczorami bawiłem się z psem któremu było bardzo smutno kiedy musiałem wyjeżdżać.
Czas upłynął bardzo szybko. Ferie wspominam bardzo miło, szkoda że tak szybko się skończyły!

Spróbowałam to sam przetłumaczyć lecz nie wiem czy dobrze :oops:


First week of winter holiday I spend in Pulawy. In the morning I with my friedns walked on the power station and swimming pool, afternoon we road on skate. There was manyy laugh because some of us was riding on skate first. The greatest fun had girls who can ride good. At evenings we organised common output on pizza. We were going to club where we played ping-pong game and statement.
There were great and nobody was boring. Free time I were giong to the cinema with my brother, listened music and played computer. Second week i spent at my grandmother at the country side. There I have a lot of friends too who I could visit. I organsied with them sleigh ride. There was many laugh and falls. For luck everybody is OK. Our favourite play was snowballs war.
We liked climbed on hills and ride down on skis. I learnt ride on snowboard but I didn't go out on it. The best I was riding on my ass. Evenings I played with my dog which was very sad when I must leave.

2010-02-15T20:09:57+01:00
Jechać w gury bawić się z kolerzankami, jeździć na narty,jechać do rodziny nie masz swoich pomysłów?....