Bardzo proszę o przetłumaczenie na polski:

Dann berichtete ihm Dr. Schmidt von dem Gesprach mit dem Museumsdirektor. Albert Neumann putzte seine Brille und dachte intensiv nach. Plotzlich setze er die Brille wider auf: ,,Ich glaube, ich hab's! Die Sache ist glasklar!" Albert und Dr. Schmidt schauten sich an. Sie dachten beide das Gleiche. Wenn die Munzen um funf noch im Museum waren, dann gab es nur eine Moglichkeit.

3

Odpowiedzi

  • er20
  • Początkujący
2010-02-15T21:25:59+01:00
Dr Schmidt powiedział mu o rozmowie z dyrektorem muzeum. Albert Neumann otarł okulary i myśli intensywnie. Nagle włożył okulary wyraz: "I think I've got it! Rzeczą jest krystalicznie czyste, "Dr Schmidt i Albert spojrzeliśmy na siebie. Oboje byli myśli to samo. Przypadku monet było jeszcze na pięć w muzeum, jest tylko jedną z możliwości.
2010-02-15T21:26:09+01:00
Prosze bardzo.
Dr Schmidt powiedział mu o rozmowie z dyrektorem muzeum. Albert Neumann otarł okulary i myśli intensywnie. Nagle włożył okulary wyraz: "I think I've got it! Rzeczą jest krystalicznie czyste, "Dr Schmidt i Albert spojrzeliśmy na siebie. Oboje byli myśli to samo. Przypadku monet było jeszcze na pięć w muzeum, jest tylko jedną z możliwośc
  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T21:28:48+01:00
Dr Schmidt powiedział mu o rozmowie z dyrektor muzeum. Albert Neumann otarł okulary i myśli intensywnie. Nagle włożył okulary odzwierciedla on, Rzeczą jest krystalicznie czyste, Schmidt i Albert spojrzeliśmy na siebie. Oboje byli myśli to samo. Przypadku monet było jeszcze na pięć w muzeum, jest tylko jedną z możliwości.