Przetłumacz :
Why did English become the language of North America? The answer to the question is that it was an accident, not a plan.

Several hundred years ago, people started leaving Europe to find better lives in the New World. When later travellers arrived, they found the Native Americans speaking their own languages and other people speaking different European languages, including Dutch, French, Spanish and English. English slowly become the language that most people use for work, school, and leisure in the United States and Canada.

P.S bardzo pilne ;((

2

Odpowiedzi

2010-02-15T21:31:56+01:00
Dlaczego angielski stał się językiem Południowej Ameryki? Odpowiedzią na to pytanie jest to,ze był to wypadek(przypadek), nie plan. Kilka tysięcy lat temu ludzie zaczęli opuszczać Europę,by znaleźć lepsze życie w Nowym Świecie. Kiedy później podróżnicy przybyli znaleźli rdzennych amerykanów mówiących ich własnym językiem i innych ludzi mówiących w innych europejskich jezykach,wliczajac w to holenderski,francuski, hiszpanski i angielski.angielski powoli stawał się jezykiem,ktorego najczesciej ludzie uzywaja w pracy,szkole i czasie wolnym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
2010-02-15T21:34:24+01:00
Dlaczego angielski stał się językiem Ameryki Północnym? Odpowiedź na to pytanie jest taka, że to był przypadek, nie plan.

Kilkaset lat temu, ludzie zaczeli opuszczac Europe by znalesc lepsze zycie w Nowym Swiecie. Kiedy pozniej podrozujacy przypyli, znalezli Rodowitych Amerykanow mowiacych ich wlasnym jezykiem i innych ludzi rozmawiajacych innymi europejskimi jezykami, lacznie z holenderskim, francuskim, hiszpanskim i angielskim. Angielski powoli stal sie tym jezykiem ktory ludzie najczesciej uzywali do pracy, szkoly i w wolnym czasie w USA i Kanadzie.