Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-15T21:39:59+01:00
Droga Klaro!
Na wstępie mojego listu gorąco Cie pozdrawiam. Dawno się nie widziałyśmy choć mieszkamy niedaleko od siebie. Z braku czasu,by do Ciebie przyjechać,postanowiłam napisać list.
Jak dobrze wiesz jestem osobą bardzo wierzącą. Chciałabym Cię zachęcić, byś i Ty uwierzyła jeszcze bardziej w Pana Boga i swoje życie prowadziła w modlitwie i spokoju, szczęściu i radości, a nie tak jak inni siedząc tylko pod sklepem, trzymając w ręku butelkę piwa. Wiedz, że Pan Bóg chce zawsze dla każdego dobrze. Chodząc do Kościoła i modląc się nasze prośby na pewno będą wysłuchane. Jak mówił św.Łukasz "Proście, a będzie wam dane". Pan Bóg chce zawsze jak najlepiej dla ludzi, tylko,że Oni tego nie rozumieją, sami psują ten świat. Pamiętaj, że Bóg otacza każdego z Nas wielką miłością. Czytając Pismo Święte dowiesz się ile Pan Bóg zrobił dla ludzi.
Pamiętaj wiara jest najważniejsza. Twoim obowiązkiem, jak każdego chrześcijanina jest uczestnictwo niedzielnej Mszy Świętej.
Mam nadzieję, że moje słowa choć trochę do Ciebie dotarły. Ślę całusy, Jowita.
2010-02-16T00:14:31+01:00
Cześć Mateusz!

Na początku swojego listu chciałbym Cię przeprosić , że ostatnio tak rzadko piszę ale to dlatego ,że mam dużo spraw na głowie.
Wczoraj dzwoniła do Mnie Ania i powiedział Mi o twoich problemach.Wiem, że przestałeś chodzić do kościoła i wdałeś się w te dziwne towarzystwo.Chciałabym Cię zachęcić abyś popatrzył na to wszystko jeszcze raz. Uwierz Mi twoi nowi koledzy sprowadzą Cię na złą drogę a to ,że Majka Cię zostawiła to nie powód aby tak reagować na to wszystko. Na pewno jest Ci bardzo ciężko ale to nie wina Boga tak po prostu miało być. Widocznie nie była Ci pisana.Wiem ,że zrobisz jak zechcesz ale proszę przemyśl to wszystko jeszcze raz a napewno spojrzysz na to wszystko z innej perspektywy. Pamiętaj tylko ,że Bóg zawsze Cię Kocha !!
Muszę kończyć , bo mam jeszcze troszkę pracy . Czekam na list od Ciebie .
Julka :)