Odpowiedzi

2009-10-13T08:27:13+02:00
Hobbici są skłonni do tycia. Maja długir zreczne, smagłe palce, a twarze bardziej poczciwe, szeroki , jasnookie i rumiane. Śmieja sie dużo, basowo i serdecznie. Najczęstszym ubiorem hobbitów jest szata z płótna lub wełny-koszule, spodnie opadające do kostek i jasno barwione kaftany. Czasem nakładają kapelusze, rzadko jednak wdziewczają rękawice i buty. Ubierają się w jasne kolory-w szczególności w żółty i zielony.
2 2 2
2009-10-13T08:39:43+02:00
Hobbit- Bilbo Baggins.Mieszka w norze pod pagórkiem. Większy od liliputa, mniejszy od człowieka. Ubrany zazwyczaj w zielony kubrak i żółte spodnie.....Jak wszyscy hobbici Bilbo umiał się bezszelestnie poruszać
Bilbo był wesoły, beztroski, optymistycznie patrzył na świat.. Uwielbiał spokój, dobre jedzenie i poobiednią fajkę..Jest bardzo odważnym hobbitem.Choć nigdy się nie przechwalał, wręcz przeciwnie za każdym razem bał się , że nie podoła zadaniu, zawsze wychodził szczęśliwie z opresji. Umiał w razie potrzeby poświęcić się dla przyjaciół........To on odkrył tajne wejście do Samotnej Góry. Był cierpliwy i wnikliwie obserwował otoczenie.Bilbo nie dał się ogarnąć chciwości i dumie. Choć krasnoludy tak wiele mu zawdzięczały, pozosał skromnym hobbitem.
2 3 2