Napisz kartkę z pamietnika.....Ma dotyczyć jednego dnia z wakacji, lub ferii...Powinna być minimum na 1 stronę kartki z zeszytu....Proszę pomocy to na jutro...Jak komuś się nie chce tyle pisac, to chociaz napisz początek, bo to najgorsze i ja niewiem jak mam zacząć.:).

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T16:19:34+01:00
Miałam dwa tygodnie. Musiałam je dobrze rozplanować. Postanowiłam pierwszy tydzień spędzić z rodziną a drugi tydzień z przyjaciółmi. We wtorek pojechałam do babci a w poniedziałek następnego tygodnia pojechałam do wujka. U mamy mojego taty bardzo dobrze się bawiłam. Jeździłam na łyżwach, poznałam kilka interesujących osób, chodziłam na basen, do kina. U wujka byłam tylko jeden dzień. Zaprosił mnie do kina. Dobrze się z nim czułam. W całym tym czasie kiedy byłam z rodziną nie spadł niestety śnieg. Biały puch spadł dopiero kiedy nastał czas dla moich przyjaciół. Wtedy organizowaliśmy sobie różnorodne zabawy, bawiąc się i ucząc za razem. Zjeżdżałyśmy na nartach i sankach na pobliskiej górce, jeździłyśmy na łyżwach na zamarzniętym stawie nieopodal mojego domu, lepiłyśmy bałwany i rzucałyśmy się śnieżkami. Później zorganizowałyśmy sobie wyjście do kina z przyjaciółmi. Pod koniec ferii zaprosiłam do mojego domu na weekend moją najlepszą przyjaciółkę Monikę. Oglądałyśmy filmy, grałyśmy na komputerze i rozmawiałyśmy.
.........Lubię ferie ponieważ jest to dla mnie czas wyciszenia i spokoju od szkoły ale też spotkań z moimi przyjaciółmi. Niby takie mało nadzwyczajne ferie a będę je pamiętała do końca mojego życia.
2 3 2