Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T18:37:05+01:00
Witam, chcialbym w tym liscie zachecic Cie do uczestnictwa w niedzielnej mszy swietej.
Jak dobrze wiesz jest ona podstawowym obrzedem w ktorym zostaje zawarta nasza wiara, podczas jej odprawiania ksiadz przez ktorego przemawia do nas Jezus przekazuje nam wiedze ktora powinna nam pomoc do glebszego zrozumienia naszej wiary.
Przemienienie sie chleba (hostii) w cialo a wina w krew jest uwazane w chrzescijanstwie jako ofiara syna Bozego dla naszego odkupienia.
Na kazdej mszy mozemy sporzywac cialo i pic krew Jezusa ktory powiedzial
"oto cialo i krew moja, spozywajcie je na moja pamiatke"
dlatego udzial we mszy swietej jest tak wazny i niesie za soba otrzymanie wielu lask i blogoslawienstwo na caly tydzien.
2010-02-16T18:40:21+01:00
Cześć! Msza św. jest bardzo ważna w życiu Chrzesćijańskim. Kiedy bedziesz w niej uczestniczył Jezus będzie ci za to wdzięczny. Dzięki temu kiedy umrzesz będziesz miał uproszone łaski u Boga. Na mszy św. jest ważne, kiedy przyjmujesz komunie św, skupiasz się na modlitwie, uważnie słychasz księdza to duch św. napełnia twoją duszę szczęściem i radością. Na mszy św. gdy ksiądz mówi kazanie czasem chodzi po kościele i zadaje pytania (łatwe) więc możesz się udzielać. Kiedy jesteś w kościele, modlisz się głęboko i prosisz Boga o pomoc to On ci pomorze tylko musisz uczęszczać na mszach św. Pamiętaj Bóg wybaczy, pomoże, wysłucha, uszczęśliwi.
1 1 1