Odpowiedzi

2009-10-13T15:52:36+02:00
Realityshow jest bardzo ciekawe. Natomiast talkshow to coś, w czym możemy wysłuchać lub sami rozmawiać z innymi ludźmi. W teleturniejach można się dużo nauczyć. Ale telezakupy nie powinny występować w telezwizji, bo tak naprawde powinniśmy zobaczyć produkt na żywo.


moje zdanie, nie wiem czy dobrze!
powodzenia :**
  • Użytkownik Zadane
2009-10-13T18:41:29+02:00
W obecnych czasach telewizja żywi się sensacją, plotkami i awanturami, co widać przy każdym włączeniu telewizora.
Realityshow miało pokazywać życie ludzi, jednak zmieniło się w traktowanie ich gorzej niż zwierząt w zoo. Przykładem może być popularny Big Brother, gdzie zamyka sie uczestników w domu i nadzoruje przez kilka tygodni bez przerwy, oraz Super Niania, w której pokazuje się zachowanie rozwydrzonych dzieci z którymi rodzice nie potrafią sobie poradzić. W obu przypadkach jest to zwykła strata czasu - co mnie obchodzi, jak zareaguje Jola Rutowicz na zesłanie do pokoju ze świniami, lub to, że rodzice nie potrafia przejąć kontroli nad własnym dzieckiem?
Talkshow może być dobry lud bezsensowny, w zaleznosci od tematu rozmowy. Jeśli do studia przyjdzie kobieta użalająca się nad tym, że jej sąsiadka wykupiła jej wymarzony płaszcz w sklepie, uważam to za zapychanie wolnego czasu. Jeśli poruszane sa problemy światopoglądowe, obejżę to z ciekawością.
Telezakupy mnie denerwują swoją bezmyslnością i długością trwania jednego spotu. Jakaś rzecz jest rzekomo w promocji, jednak w rzeczywistości płaci się za nią o wiele więcej niz normalnie.
Teleturnieje są dobra zabawą, żeby sprawdzić swoją wiedzę i je, jako jedyne z wymienionych powyżej lubię oglądać.