Kochani Rodzice!
Na zimowisku jest fajnie, mieszkamy u pana Pieroga i pani Pierogowej. Czasami trudno ich zrozumieć, bo mówią po góralsku. W pociągu przez całą drogę chłopak - taki wyszczekany w czerwonym golfie. Gadał ciągle o tym, że wszystko ma najlepsze. Psa rodwajlera, a jego mama ubiera się najlepiej na świecie. Wyszczekany nazywa ,,boazeria'' . OK, sam się prosił, Nie będzie miał z nami lekko.
Całuję - Miziołek

To fragment z mojej książki, a teraz mam do tego takie zadanie: Napisz list do Miziołka, w którtm opowiesz o swoich feriach zimowych. Doradz bohaterowi, jak powinien zachowywać się w stosunku do Wyszczekanego. Pamiętaj o wszystkich elementach listu.

Pomóżcie proszę mam to na jutro :-(((

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T18:12:44+01:00
Drogi Miziołku!
Witam Cię bardzo serdecznie. Również mam ferie, i bawię się świetnie. Ten czas wolny spędzam na zimowisku. Codziennie mamy przeróżne atrakcje, jeźdźimy na nartach, sankach oraz mamy też możliwość pojeźdźić na łyżwach. Jest naprawdę wspaniale, a wszystko dzięki ludziom którzy umilają mi ten czas.
Co do twojego kolegi "Wyszczekanego" - uważam, że nie powinneś w stosunku do niego tak się odzywać i zachowywać. Zamiast wyśmiewać się z niego, może warto zwrócić mu uwagę, że nie powinien tak się zachowywać? Myślę, że to by podziałało dużo skuteczniej niż "dogryzki" z Twojej strony i kolegów. Miłych ferii, przemyśl to co napisałam!
imię(podpisz swoje imię)
i dodaj elementy listu na kartce.. czyli data, itd. :))
33 4 33