Odpowiedzi

2010-02-16T18:50:03+01:00
Drogi kolego! Msza św. jest bardzo ważna w życiu Chrzesćijańskim. Kiedy jesteś w kościele na niedzielnej mszy św. i modlisz się za ludzi, prosisz dla nich o łaskę Bożą. Bóg to wysłuchuje i w jakiś sposób ciebie też wynagradza za to, że masz dobre serce dla bliskich.Dzięki temu kiedy umrzesz będziesz miał uproszone łaski u Boga. Na mszy św. jest ważne, kiedy przyjmujesz komunie św, modlisz się, uważnie słychasz księdza, to duch św. Daje ci szczęście, radość, kolorowszy i milszy dla ciebie świat. Na mszy św. gdy ksiądz mówi kazanie czasem chodzi po kościele i zadaje pytania na które możesz odpowiadać. Gdy jesteś w kościele, modlisz się głęboko i prosisz Boga o pomoc to On ci pomoże tylko musisz uczęszczać na mszach św. ze skupiając się przy tym. Pamiętaj Bóg wybacza, pomoża, wysłucha, uszczęśliwi, tylko musisz uwieżyć. :)
6 4 6
2010-02-16T18:53:11+01:00
Droga Kasiu!

Piszę do Ciebie ten list, aby porozmawiać z Tobą na temat uczestniczenia w niedzielnych mszach świętych.
U nas we wsi poznałam taką pewną dziewczynę, co nie chodziła do kościoła w niedziele dlatego, że rodzice jej nie pozwalały, bo nie akceptowały kościoła i sami nie chodzili.Zainteresowałam się nimi i poszłam do nich aby z nimi porozmawiać o tym. I co będzie ku twojemu zdziwieniu, nakłoniłam ich, aby chociaż raz poszli do kościoła.I tak sie stało. Kapłan kazał bić brawo wtedy i mi dlatego, że ich nakłoniłam i im, dlatego, że się odwarzyli.I mam nadzieję, że ty też się odwarzysz i pójdziesz chociaż raz.Prosze Cię. W kościele nie ma nic strasznego. Po prostu chodzisz na msze święte i słuchasz słowa bożego które ci się kiedyś w życiu przyda.
Mam nadzieję że wzięłaś sobie to do serca i będziesz uczestniczyła w mszach świętych niedzielnych, chociaż spróbuj, prosze cie.
Pozdrawiam i całuje Małgosia

Mam nadzieje że pomogłam;)
3 3 3
2010-02-16T18:53:25+01:00
Hej Kasiu ;)

Co tam U Ciebie słychać? Bo u mnie ciepło a pogoda wspaniała.
Dzisiaj byłam w kościele.Jest on ogromny i piękny.Gry przyjadę pójdziemy razem do nowego kościoła w naszym spokojnym miasteczku...Na prawdę warto pójść : możesz się pomodlić,pozwiedzać pójść do spowiedzi za to wszystko Bóg Ci kiedyś podziękuje.A po za tym to konieczne ponieważ przysięgłaś przy komunii że będziesz posłuszna Panu,będziesz chodziła do kościoła i będziesz wierzyła w Naszego Pana.Uwierz mi on też Cię kocha,on kocha wszystkich.Nie wszystko stracone Kasiu,możesz się jeszcze nawrócić ;) Ja już kończę Papa ;* Do zobaczenia w piątek ;)


PS : gorące pozdrowienia z nad morza ;***


Możesz sobie pozmieniać jak coś ;)) ;) Pozdro :))


2 5 2