Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T21:42:43+01:00
Drodzy Pańtwo!
Uważam,że należy dołożyć wszelkich starań,by zapobiec zakłócaniu porządku podczas meczów na naszym stadionie.Nie będzie to łatwe ale dołóżmy wszelkich staran,by chociaz zminimalizowac to negatywne zjawisko,jakim jest np. niszczenie trybun narzędziami przez przybyłych na mecze kibiców.
Uważam,że należałoby pomyśleć o większej liczbie ochrony podczas wszelkich wydarzen typu mecze czy treningi,na które jest wolny wstęp. Kibice muszą być dokładnie i lepiej niz dotychczas kontrolowani przed wejściem. Niestety nie wszystkich uda się dobrze skontrolować,ewentualnie nie wpuścic na stadion,dlatego myslę też o monitoringu. To z pewnością równiez przyczyniłoby się do rozwiazania naszego problemu. Kamery zamontowanoby w każdym sektorze.Gdyby tylko coś się działo panowie siedzący przy monitoringu mogliby od razu to zauważyć i interweniować. Uważam,że młodzież nieletnia powinna mieć swój wyznaczony sektor,by nie była demoralizowana przez starszych kibiców,np spozywajacych alkochol.
Uważam,ze moje pomysły znajdą poparcie wsrod was drodzy koledzy politycy i wspolnie podejmiemy działania ,które zapobiegną chaosowi i nieprzyjemnym sytuacjom podczas meczów.
4 3 4