Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T19:40:46+01:00
Rolandzie,jesteś dla nas wielkim bohaterem. Wyjątkowy rycerzu,do końca walczyłeś o honor. Zasłynąłeś z wielkiego patriotyzmu i i niezwykłej odwagi. Nie zawahałeś się przed poświęceniem życia w obronie ojczyzny.Zginąłeś na polu bitwy,walcząc do utraty tchu.
Żegnamy cię jako wielkiego,rozważnego i bohaterskiego człowieka,który nie raz zasłynął z męstwa,którego czyny i postać na zawsze pozostaną w naszych sercach. Historia twojego niezwykłego życia będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Żegnaj Rolandzie-wielki żołnierzu.
3 5 3
2010-02-16T19:43:58+01:00
Dzisiaj żegnamy wyjątkowego człowieka - Rolanda. Zastanówmy się przez chwilę kim on był dla nas? Roland był rycerzem prawym, odkąd założył ostrogi nie splamił się żadnym grzechem. Przestrzegał cnót rycerskich i oddał życie za nasz kraj, nie tyle aby zdobyć sławę, lecz aby to Francja rozkwitła w chwale. Walczył jak lew, wspomagał swych współbraci i nigdy nie zdradził ojczyzny. Opłakując tą niepowetowaną stratę przypomnijmy sobie też, że Roland był człowiekiem, który nawet w czasie pokoju odznaczał się nienagannymi manierami i zawsze był gotowy nas wspierać. Ile wspólnych biesiad przeżył razem z nami? Ile bitew wygrał u boku naszego władcy? Ile razy każdemu z nas ocalił życie w bitwie? Lecz on teraz sam poległ! Wielki rycerz nie żyje! Niech pomszczony będzie on przez nas, jego braci, aby mógł w spokoju odejść w wieczność. Za Rolanda!

Nie wiem dokładnie czy on był z Francji.
2 4 2