Potrzebuję przetłumaczenia Polskiego na Angielski . Nie z internetu . Z internetu będe odrzucał i zostaną minusowe pkt wam na koncie , już 50 osób dało z internetu ci co będą dawać groże usunieciem konta. Dam najlepszą.


W dalekiej przyszłości chciałbym zostać zawodowym wojskowym lub policjantem, wybrałem właśnie tą prace ponieważ interesuje mnie ta praca wykonywana przez służby mundurowe.Chciałbym dbać o bezpieczeństwo ludzi i pomagać zwalczać przestępczość .Również wyjeżdżać na misje i dobrze je wykonywać , żeby zarobić dużo pieniędzy. Jest to bardzo ciekawa i dosyć łatwa praca , tylko trzeba zachować odpowiednią koncentracje przy różnych działaniach i być silny , sprawny fizycznie . Interesują mnie też sprawy wojsk działań związanych ze sprzętem wojskowym , czołgi z wyjazdami na poligony . Dlatego chce wybrać jedno z tych dwóch kierunków .Tak naprawdę muszę zdać mature i studia, a później zobaczymy kim będę i gdzie będę pracować .

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T20:26:50+01:00
In the far future I would like to be a professional military or police officer, was chosen because the work I am interested in the job performed by professionals .Wants ensure people's safety and to help combat crime. Also, leave the missions and do them well to earn a lot of money. It is very interesting and fairly easy job, just need to maintain adequate concentrations in the different activities and be strong, physically fit. I am also interested in military affairs activities relating to military equipment, tanks, from trips to the polygons. Therefore wants to choose one of these two directions. So I really have to pass a mature and studies, and later I will see what and where I work.