Odpowiedzi

2010-02-17T14:27:44+01:00
Na początku ferii było bardzo nudno, nie miałam nic do roboty siedziałam tylko w domu i wpatrywałam sie w telewizor. Dopiero w drugim tygodniu ferii moja koleżanki zaproponowała mi wyjazd na lodowisko.Bardzo spodobało mi sie więc dwa dni później pojechaliśmy jeszcze raz.W sobote okazało się ze mama ma dla mnie niespodziankę i ze zabierze mnie i moją siostrę na basen.W drodze powrotnej z basenu przystanęłyśmy w sklepie z ciuchami i kupiła mi dwie bluzki.Bardzo fajnie minęły mi ferie.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T14:39:21+01:00
Meine Winterferien haben von 26 Januar bis zu 6 februar geduert. Ich sie sehr gut verbucht,obwohl es kein Winterwetter gab. Es lag kein Schnee das halb konnte ich nicht Ski fahren und keinen Schneemam bause.Es war kein Frost das halb bin ich auch nicht Schlittschuh gelaufen , aber ich habe mich oft mit meine Freudin getroffen. Dann sind wir spazieren gegangen oder haben Karten gespielt.Ich habe auch OlsztynBeschigt . Ich bin oft mit meinemHund spazieren gegangen ,habe zu Hause geholfen und ein Buch gelesen. Es ist sehr interesant aber es war schwierg fur mich weil komplett auf Deutsch ist Neben weil diesen argenehmen Tafigheiten hatte ich auch Zeit fur die HAusaufgaben oder zu Lernen gefunden.Ich habe naturalich auch legen geschlaufen und jetz werde ich erholt zu Schule zuruckkehren .

Moje feri zimowe trwały od 26 stycznia do 6 lutego Spedziłam je bardzo miło mimo że nie było typowo zimowej pogody.Nie było śniegu więc nie jeździłam na sankach ani nie lepiłam bałwana , nie było też mrozu wieć nie jeździłam na łyżwach , ale za to często spotykałam się z koleżankami i wtedy spacerowaliśmy albo grałyśmy w karty . Byłam też zwiedzać olsztyn .chodziłam z psem na spacery , pomagałam w domu i czytałam książke . Ona jest bardzo ciekawa ale trudno mi się ją czyta bo jest cała po niemiecku . Oprócz przyjemnych rzeczy musiłam znaleźć czas na takie rzeczy jak , odrabianie lekcji czy uczenie sie na sprawdziany. Oczywiście długo spałam i do szkoły wróciłam wypoczęta .

A wiec masz ;p