Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T12:28:37+01:00
Każdy chce mieć blisko siebie osobę, na której może polegać. Chcemy by wszyscy wywiązywali się z danego słowa, gdyż lubimy być pewni swego życia i tego co się stanie. Nikt nie lubi złych niespodzianek więc jeśli ktoś się nie wywiąże z danego słowa źle się czujemy. Mam nadzieję, że moje argumenty rozświetlą wam drogę.
Należy zaznaczyć, iż wiele osób nakłada na siebie przysięgi. A to jakiś sekret, albo coś innego. Polegamy na osobie obdarowanej przez nas tym przeżyciem i pragniemy, by to pozostało tylko między nami. Gdy się inaczej stanie nasze zaufanie do wszystkich staje się mniejsze i jesteśmy bardziej ostrożni na to co komu mówimy, by znowu się nie zawieść.
Po drugie, dotrzymywanie obietnicy zbliża ludzi do siebie. Chcemy spędzać wolny czas z tą osobą i jesteśmy jej pewni, że nas nie zawiedzie. Właśnie dzięki obietnicą zdobywamy przyjaciół.
Nie wolno też pominąć, piszę cały czas o tajemnicach, a należy tez wspomnieć, że obiecujemy też dobre zachowanie ,np. rodzicom. Zrobiliśmy coś źle oni są na nas źli więc obiecujemy im poprawę. Niedotrzymanie słowa jest dla nich bardzo bolesne, bo jesteśmy ich dziećmi. Nie możemy myśleć tylko o sobie.
Moim zdaniem, nade wszystko należy dotrzymywać słowa. Tak jak napisałam w jednym z argumentów zbliża to ludzi i powoduje, że mamy większe zaufanie do tej osoby.
2010-02-20T17:43:23+01:00
Trzeba dotrzymywać dane słowo ponieważ kiedy się tego nie będzie robić można stracić zaufanie kogoś bliskiego. Napewno nikt nie chciałby żeby ktoś łamał dane słowo po tym jak coś bardzo obiecywał to by było nie lojalne wobec drugiej osoby nawet dla kogoś nic nie znaczącej.
1 5 1