Odpowiedzi

2010-02-17T14:35:36+01:00
Ludzie wstydzą się swojego koloru skóry ze względu na rasizm istniejący na świecie. niektórzy uważają , ze jesli jest się białym jest się lepszym. stało się tak od czasu gdy odkryto amerykę i wiele ludzi czarnych musiało pracować jako niewolnicy. najczęściej rasizm występuje w szkołach, inni szydzą np. z dziecka które jest czarne. A więc podsumowując : ludzie obawiają się zdania innych dlatego wstydzą się siebie, swojego koloru ciała.
2010-02-17T14:35:36+01:00
Bóg nakazał swojemu ludowi być sobą. Nie przejmować się tym co sądzą inni ale i złego zdania o nich nie mówić. Spełniają swoje obowiązki ja tylko umią.
Nie zależnie od kolory skóry nie można o nich mówić że są inni bo to też ludzie.
Więc robią to co należy nie zwracając uwagi co złego sądzą o nich inni.
Są to żywe istoty tak jak my Polacy.
2010-02-17T14:39:51+01:00
Ludzie wstydzą się swojego koloru z powodu odrzucenia, innych poglądów oraz z powodu wyznawania innej religii. Istnieje na świecie rasizm, nie wiadomo gdzie się znajdziemy zawsze znajdzie się osoba, która odznaczać się bedzie wrogością do ludzi o odmiennej kolorystyce skóry. Ludzie wyśmiewają się i gardzą z tych którzy są inni z powodu zazdrości czy ze strachu przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Nastawienie takie pokazuje zły przykład pokoleniu młodszemu, które najprawdopodobniej równeż odznaczać się będzie wrogością.