Odpowiedzi

2010-02-17T15:54:42+01:00
Nie jestem pewna czy w tym liście chodzi o to, że jesteś gdzieś na wakacjach i piszesz czy tylko tak... postaram się jakoś pomóc...;)

Kochana Mamo
W pierwszych zdaniach mego listu chcę Ci podziękować za to, że zawsze mnie wspierasz i pomagasz w trudnych sprawach. Zawsze mogę na Ciebie liczyć i choć się na mnie złościsz szybko zostaje mi wybaczone. Rozmowy z tobą to wielka przyjemność i radość, że mam tak wspaniałą mamę, by móc z nią rozmawiać o wszystkim.
Gdy jest mi smutno nie ważne czy jesteś czyś zajęta, bo zawsze mnie pocieszysz. Jesteś dla mnie osobą, jaką chcę zostać w przyszłości i cieszyć się z tego jak zostałam wychowana. Jest dla mnie zaszczytem mieć taką mamę, która wie kiedy jest mi źle.
Z ciekawością słucham twych opowieści z dzieciństwa. To całkiem inne życie niż te co teraz. Nie było komputerów, komórek, internetu, a nawet takich czasopism jak teraz. Dowiaduję się jakie było życie trudne i i ilu ludzi choć ciężkiej pracy miało ledwie na wykarmienie rodziny.
Kocham cię Mamo nad życie i chcę byś o tym wiedziała. Dziękuję Ci za uśmiech jak słońce w pochmurne dni, uścisk serdeczny i ciepły, oraz wiele innych rzeczy, których nie zdołałabym wypisać.
Kochająca córka
xxx
26 4 26