Odpowiedzi

2010-02-17T15:54:18+01:00
Moją najlepszą przyjaciółkę poznałam gdy przyszłam do gimnazjum 1 września. Razem byłyśmy z innych szkół. Każda nasza koleżanka z klasy miała z kim rozmawiać. My niestety zostałyśmy same. W końcu odważyłam się podejść do tajemniczej osoby. Okazało się, że mamy razem ze sobą wiele wspólnych tematów. Z dnia na dzień byłyśmy sobie coraz bliższe. Siedzieliśmy razem na każdej lekcji, romawiałyśmy, sppotykaliśmy się po lekcjach. Chciałabym, żęby nasza przyjaźń nigdy się nie skończyła.
2010-02-17T15:54:32+01:00
Pewnego razu gdy szłam do kina zauważyłam pewną dziewczynkę która czego rozpaczliwie szukała. Gdy do niej podeszłam okazało się , ze się była tu z siostrą lecz ona się gdzies zawieruszyła.Postanowiłam jej pomóc. Szukałyśmy w kinie aż w końcu mała rozpoznała swoją siostrę! Ania tak miała na imię siostra m\btła mi bardzo wdzięczna. Okazało się że dziewczynka stojąc w kasie po bilety zobaczyła ciekawy plakat więc postanowiła go obejrzeć i nieszczęśliwie zamieszała się w tlumnie. Ania była mi tak wdzięczna ze postanowiła mi się zrewanżować. Postawiła mi bilety do kina. Od tamtej pory często lubimy się spotykać i poplotkować:)
2010-02-17T15:54:53+01:00
(akapit) Na gwiazdkę dostałam malutkiego pieska rasy Lablador. Nazwałam go Leń , bo był przeciwieństwem pieska domowego. Ciagle musiałm z nim chodzić na spacery.
(akapit) Chodziłam z Leniem na spacery codziennie przed szkoła, o szkole i wieczorem przed koacja. Musialam ponieważ to byl tylko moj pies i ja musialm sie nim opiekowac.
Ktoregoś dnia spotkałam na mojej trasie spacerów z psem pewną blondyneczkę z swoim Yorkiem. Zagadałam do niej tylko dlatego że nasze psy lgnęly do siebie. Jagoda okazała sie super kumplą, mieszkała w moim mieście od niedawna.
(akapit) Tak zaczela sie moja wielka przyjzn z Jagoda. Czesem warto wiec wyjsc z domu.
____KONIEC
Przepraszam z błedy ;)