Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-17T15:59:32+01:00
miejsce i data nadania lstu (prawy gorny rog)
kochana mamo
(akapit) Chcialabym w tym liscie wyrazic to co do Ciebie czuje.Bardzo CIe kocham i chce zebys to wiedziala.
(akapit) Jestes moim autorytetem,wzorem do nasladowania.BArdzo Cie kocham nawet jesli tego nie okazuje.Jestes dla mnie naprawde wazna. Gdy Ciebie nie ma blisko mnie czuje sie dziwnie.Ty dalas mi bezpieczenstwo i zycie i chcialam CI podziekowac za to co dla mnie czynisz.W zyciu jest ciezko ale jak ma sie oparcie w bliskiej osobie jest o wiele latwiej.Ta osobą dla mnie jestes Ty. Mamo kocham Ciebie i chce przeprosic Cie za wszystkie wyrzadzone przeze mnie krzywdy.Nie gniewaj sie na mnie.Przeciez i tak wiesz ze cie kocham nawet nie wiesz jak bardzo czasami mi ciebie brakuje. Jestes moim oparciem w trudnych chwlach.
(akapit)Nie wiem co wiecej pisac i napisze wprost KOCHAM CIE i bede kochala dopoki sie nie rozstaniemy.
z wyrazami szacunku Twoja ukochana
corka ........
P.S Napisalam ten list poniewaz nie umialam powiedziec Ci tego wprost jak bardzo jestes dla mnie wazna.

52 4 52
2010-02-17T16:01:52+01:00
07.08.2010
Warszawa (to w prawym rogu)

Droga Mamo!(na środku)
(akapit) Na początku mojego listu chciałabym cię serdecznie pozdrowić i zapytać jak się czujesz oraz co u ciebie nowego słychać ? Jeszcze pisze w jednej sprawie najważniejszej w życiu którą poniżej ci opiszę.


(akapit) Mamo wiem że nigdy nie okazywałam ci uczuć, jak np. Kocham cię czy coś z takich innych słów i na pewno było ci przykro z tego powodu. Ale w tym liście chcę ci się odwdzięczyć i powiedzieć ci że cię kocham jak żadna córka nie kocha Matki. Ta miłość do ciebie rosła przez te dni i laty, gdy nie okazywałam ci uczuć. Właśnie problemem nie okazywania uczuć do ciebie było moją wadą, ale wszystko się zmieniło. Bo Kocham cię tak jak Bóg kocha mnie lub jeszcze mocniej.
(akapit) I właśnie to było moją najważniejszą sprawą w życiu wyznanie oraz powiedzenie, że od kąt się urodziłam aż po moją śmierć nigdy nie przestane cię Kochać Mamusiu.

(pod listem) Twoja ukochana Córka
....... (podpis)
35 3 35