Odpowiedzi

2010-02-17T16:02:52+01:00
Witaj Magda
Na samym początku mojego listu pragnę Cię pozdrowić i zapytać się jak Twoje zdrowie i samopoczucie? Bardzo się za Tobą stęskniłam i mam nadzieję że za niedługo się spotkamy.
Parę dni temu koleżanka z klasy namówiła mnie na poranne i wieczorne uprawianie sportu, żeby poprawić swoją kondycję oraz
dla satysfakcji.
Rano biegamy i jeżdzimy na rowerach a wieczorem wolimy iść na basen. Dodatkowo raz lub dwa razy w tygodniu wyjście na siłownię lub na fitness. Bardzo spodobał mi się ten pomysł i lubię uczestniczyć w tym sporcie.
Teraz jest trochę swobody w szkole i mam więcej czasu aby zadbać o swoją formę. Cieszę się, że dałam się namówić na ten rodzaj ćwiczeń i Ciebie też bardzo zachęcam.
Może kiedy przyjedziesz do naszego miasta przyłączysz się do naszej grupki sportowej.
Jest to bardzo fajna forma spędzania wolnego czasu.
Odkąd uprawiam więcej sportu dużo lepiej się czuję i lubię to robić. Na koniec mojego listu zapraszam Cię na dzień sportu który odbędzie się w Katowicach dnia 26.04.2010r. Mam nadzieję że przyjedziesz i będziemy się świetnie bawić.
Na koniec mojego listu proszę Cię być pozdrowiła Twoją rodzinę oraz Roberta. Czekam na Twoją odpowiedż, jak tam Twój szczeniak Dino i jak tam życie Ci płynie??

Pozdrawiam
Monika

PS. Liczę na szybką odpowiedż.