Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T16:14:09+01:00
Życie.. Cóz to takiego?? Pieniądze? Sława?Otóż nie. W życiu nie chodzi o szczęście lecz o dobre życie . Postaram sie was przekonac za pomocą podanych nizej argumetnów ze moja teza jest prawdziwa a wszelkie podane przeze mnie zagadnienia są prawdziwe.
Pierwszym z moich argumentów jest życie biednych i bogatych. Mówią ze biedak nie ma nic a bogacz wszystko. Ale czy tak naprawde jest. Według mnie nie. Bogaty ma pieniadze rodzine wszystko to czego zapragnie, ale miłosci nie otrzyma za pieniądze i sławę. Biedny ledwo wiąże koniec z końcem, lecz ma to co jest w życiu najwazniejsze: ciepły dom i kochającą sie rodzinę.
Kolejnym punktem poprzedzajacym mą myśl jest szczera prawda. Kazdy z nas potrafi kłamac. Ale czy potrafi przyznac się do błedu?
Nikt z nas nie chciałby być ponizany, obgadywany przez innych. Ale dlaczego niektórzy to robią. Dobrze widzi sie tylko sercem, najważniejsze jest nie widoczne dla oczu.
Trzecią z mych mysli jest że w życiu trzeba traktowac innych tak jak chiałoby się byc traktowanym. Z godnoscią ponoscic porazki i z godnoscią przyjmowac sukcesy. Umiec znaleźć sens życia i dążyć do spełnienia swych marzen.
Mam nadzięje ze udało mi sie przekonac was do potwierdzenia tezy. Pamiętajcie że,,Oczy są ślepe, szuakc nalezy sercem".