W imieniu kingi napisze list do pani Czajki nauczycielki języka polskiego z przeprosinami dlaczego nienapisała wypracowania.

POLEGA NA TYM MACIE NAPISAC LIST DO PANI CZAJKI Z PRZEPROSINAMI DLACZEGP KINGA NIE NAPISAŁA WYPRACOWANIA WYMYSLIC JAKĄS HISTORIE ALE DOBRĄ;) A TO TEKST POMOCNICZY;):na lekcji polskiego pani czajka zadała do domu wypracowanie na temat ,,dzień feri który zmienił wszystko"na następny dzien pani wyczytała trzy osoby Małgosie Kasie i Kinge pierwsza odpowiedała małgosia potem Kasie i Kinga nadeszla kolej Kingi zaczeła czytac przewracac kartki i pani niezbytnio sie to spodobało i dostała trzya (Kinga była prymuską)ze spuszczoną głową poszła do ławki i stała przyniej z opuszczoną głową az wkoncu pani prosii zeszyt Kingi zeby dała jej i wpisała tą truje ale Kinga niechciała dac i pani powiedziała dlaczego a ona niemam tego wypracowania i panie powiedziała ze przeczytała wypracowanie do zeszytu i niemogła stawic jej pały dlatego a napisac na drugi dzien i poprawic. BŁAGAM SZYBKO!!!MAM O NA JTR!!PROSZE!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T16:31:27+01:00
Dzień Dobry!
Z całego serca przepraszam za nienapisanie wypracowanie w terminie, ale miałam ku temu powazne powody.
Otóż moja mama jest chora na cukrzyce i niestety miała ostatnio atak. Bardzo on nas wystraszył, a mama trafiła na kilka dni do szpitala. Na szczęście tym razem nie było to nic poważnego. Przez cały ten czas byłam u mamy w szpitalu i z tego powodu nie zdazyłam napisac wypracowania.
Postaram sie to uzupełnić i mam nadzieje ze taka sytuacja sie juz nie powtórzy.

Z poważaniem Kinga..............
11 2 11